Božský Bruce (2003)

Čistě podle mě,je Božský Bruce jednou z těch slabších bláznivých komedií s Jimem Carreym.Jelikož jich ale Jim v poslední době moc nenatočil,je to příjemné osvěžení :-)

Špatný vliv (1990)

Tenhle film mohu doporučit zejména lidem,kteří rádi spí u televize ;-) i když,čekal jsem to horší.

Fanfán Tulipán (2003)

Nová verze (spíš komerční výtisk) Fanfána Tulipána je spíše než kvalitním filmem odlehčeným zážitkem na nedělní odpoledne (rozhodně ne na večer).Přesto jsem se ale párkrát zasmál,zejména u "Americké hymny" :-)

Pavučina snů (2003)

Pavučina snů mě docela zklamala,tedy rozhodně jako adaptace Stevena Kinga.Mírně nadprůměrný horror je oproti naivnímu očekávání opravdu trochu málo.

Pravidla moštárny (1999)

Krásně,procítěně vyprávěný film,který snad každého chytne za srdce.****1/2

Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života (2003)

Co Simon West špatně nakousl,v tom Jan de Bont neúspěšně pokračoval.Angelina Jolie se celou dobu táří jako mistr světa,ale za celoý film téměř nic nepředvede,ani té akce tu není dostatek.Tomb Raider ve filmové podobě je prostě zakletý,protože Lara v něm působí jako neohrožený terminátor,což je úplný opak hry kde Laru ovládáte vy a dosti často máte problémy s udržením se naživu :-)

Láskou praštěná (2003)

Teenagersky praštěný komediální guláš,který zas až tak legrační není a snaží se v podstatě tvářit jako reálný příběh.Přeslazený děj plný extrémě dobrých a špatných situací(a nic mezi tím),"krasavci" povrchním obsazením ho však z reality vyvádí.Nutno varovat před velmi odporným čaským dabingem ve videodistribuci,za to ale tvůrci filmu nemohou :-)

Kurs sebeovládání (2003)

Kurs sebeovládání je jedna velká legrace a jako správný Smileface jsem se opravdu slušně zasmál :-) Na druhou stranu byl konec trošku přitažený za vlasy.Dohromady 70%

Adaptace (2002)

Spike Jonze natočil opět další uchylně zmatený film.I když většina tu na ČSFD nad Adaptací chrochtá,dovolím si říci,že nedokážu s klidným srdcem říct nikomu,ač je filmový génius či uklízečka,že se mu bude líbit.Klíč je uzavřen v její nevyspitatelnosti a propletenosti.Prostě maximum co tomuto filmu můžu dát je *** a s žádným intelektuálem se už o tom nebudu bavit :-)

Spy Kids 3-D: Game Over (2003)

Co se týče samotného děje,není ve Spy Kids 3-D rozhodně úžasný.Vše vám ale zaručeně nahradí skvělá akce s trojrozměrnými efekty,takže se nebudete nudit ani minutu.Dávám ****,ale pouze pro trorozměrnou kino verzi....