Srdcová sedma (1998)

Docela osvěžující romantická komedie...vždyť kolikrát si každý z nás řekl, jak by to asi dopadlo,kdyby...

Spaceballs (1987)

Tak tahle parodie se Brooksovi opravdu povedla, nevím,kam na ty šílené nápady chodí,ale výsledný efekt je skvělý.

Spalovač mrtvol (1968)

Jeden z nejlepších snímků naší kinematografie, skvělý psychologický horor s ještě skvělejším mistrem Hrušinským.

Vykosťovač (1998)

Standartní thriller,které jsou vyráběny jak na běžícím pásu.Víte co od nich čekat a co zase ne.

Spider-Man (2002)

Vůbec nechápu jak mohl tenhle film vydělat 800 milionů dolarů,možná dobrá reklama,efekty....Každopádně jde o průměrnou adaptaci skvělého comicsu,která prvnímu Batmanovi nesahá ani po křídla.

Slunce, seno, erotika (1991)

Ale jo, poetika Hoštic se ani v tom díle ještě uplně nevytratila. Celkově jde ale už tak trochu cítit příchod troškových Kaměňáků, protože film se tentokrát nesoustředí na Škopkovic, ale skádá se z různých celkem nesourodých scének.

Sexmise (1983)

Dnes už legendární komedie,kterou jsem dlouhou dobu nikde neviděl,až někoho napadl naprosto skvělý nápad uvést ji do jinak nudného TV programu.

Sedmý hřích (2001)

Nemůžu si pomoci,ale mám pocit,že ten film neměl hlavu ani patu.Pod pojmem thriller si představuji něco trochu jiného.

15 minut (2001)

Je to docela průměrný thriller, zato s naprosto vynikajícím Karlem Rodenem,který byl podle mě hlavní hvězdou filmu. De Niro mě zato tentokrát docela dost zklamal.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Je to taková dojemná rodinná podívaná s výborným a jak jinak než dojemně lidským Osmentem v hlavní roli.Klasický Spielberg i se svým happy-endem, který si bohužel nedokázal odpustit. Zajímalo by mě,jak by se na tenhle film díval Stanley a doufám, že by nebyl moc zklamán.Bohužel Spielberg není Kubrick,nemohl by být,protože Kubrick je Kubrick,takový byl jen jeden a A.I. je ukázkou toho jak byl jedinečný :-(