• Fantasy

NON-STOP (2014)

Už je to jasný koukáš na Palislava jako já )). Liam by měl něco udělat s těma dětskýma prstíkama. Já mu pak nevěřim ty karate ataky. Julianne Moore je sakra hezká ženská. Ten Liam má ale štěstí. Jinak je to o tom, že i když fízl někoho trápí a je trochu opilej tak máš držet pusu, protože je to prostě správně. Když je to federál a tedy i amík tak to může předvádět i v letadle. Takovejhle chlápek má vždycky kliku takže v celym letadle nejni jedinej člověk kterej by neuměl anglicky. Všicí mu rozuměj a protože je to o demokracii tak pod vedením jiného fízla (ten nerozezná nenabitou zbraň) se vzepřou a téměř Liama přeperou. Chytráček je černoch to je jasný, plánovač a největší hajzl je bílej. Pak to bouchne a všichni to přežijou. Ale to je jasný protože je tam holčička a koukáte na USA film.

Ledová archa (2013)

Verbale ty asi koukáš jako já jen na Palislava nebo co ))). Všechny příběhy o lidstvu žijícím v uzavřených prostorech a vyrovnaném ekosystému jsou parafráze Bryana Aldise a jeho Non-stop http://cs.wikipedia.org/wiki/Nonstop_(rom%C3%A1n). Nikdy nedosáhnou jeho kvalit. Šokování formou dětské práce, kanibalismu, odhodlání, mateřské lásky a černochama, protože ti milují více a pracují více a jsou více loajální a i jako děti jsou více uvědomělí (než zrzaví) bílí jsou opět ti zlí. Z celého lidstva tedy přežijí jen žlutí a černí. Víte, že tvar mandlových oči je u asiatů braný za znak krásy a díky sexuální selekci - výběru se u některých národů (Korejci) stal normou.

Špionáž (2013)

Verbale dáváš 5 protože ti tam hraje Amber Heard, jinak ten Hemswortj je fakt jen krásnej, Gary Oldman je málo šílenej, Harrison Ford je tam jak na chatě a vůbec je to celý nějaký nezáživný konec je taky divnej. To s baterkama sem nepochopil. FBI jsou ti nejlepší a když se k nim přidáš jak ti radí táta tak všechno dobře dopadne. Jinak ten popis od Mrs. Blue je kravina. Film vypráví o muži jenž chce peníze a sex a protože je drzej tak ho vykopnou z práce a protože rád pije a tančí tak krade prachy a proto poté musí dělat nezákoné věci. Neštítí se vydat v plén vzpomínky na mrtvou matku platí tátovi s rozedmou plic sestru co mu nosí cíga a ještě se tomu směje. A hepáč to má nebojte. Takže filmu dvě za Amberku a verbalovi za jeho zmatení swatera 5 ).

Crawlspace (2012)

Je to ptákovina. Divnej děj, byl tam King kong, telepati, ET, z vetřelců složení teamu asi i hejbání s časem nebo klonování to už jsem nepochopil. No koukněte se ).

Templář (2011)

Koukat na filmy co verbal ohodnotí 4 hvězdama se prostě vyplatí. Z tohoto snímku se například dozvíte, proč se vyplatí tahat se s obouručním mečem a že krkovicí můžete zbořit hrad. Dávám klidně 5 hvězd. Špína, štětečky, sedm statečných, krev cáká proudem, údy se krátí, český hokejista a mnoho dalšího.

Lásky čas (2013)

Milý film, všecky budete mít radši a až přijdete domu tak je obejmete.

Bojiště Země: Sága roku 3000 (2000)

Dávám jednu hvězdu za davové scény, za výpravu, za minigolfové hřiště, nákupní centrum, pásy na jezdících schodech, knížky, letadla, to všechno vydrželo 1000 let a bylo to funkční. Stačilo jen posekat trávu, promazat, oprášit a neandrtálce strčit do trenažéru a za týden již umějí létat. Byla to prča. Jo a přechytračelý emzák Travolta s Whitakerem těží zlato, ale vybrat banky je nenapadlo. Prostě sranda.

Město bohů (2002)

Krásný, krásný, krásný. Kamera, režie, výběr herců vše na jedničku. Přiběh je tak dobrej, že jdu shánět knihu. Celou tu bezvýchodnou situaci místa a společnosti, které se člověk může jen podřídit ale nikdy ji nemůže ovládnout bych přirovnal ke Sto rokům samoty. Fakt dost dobrý. Není to na oskara je to totiž na Nobelovku. Snad jen hláška: můžeš fotit z dálky tu máš stopětatřicítku mě trochu zaskočila, ale to asi patří k vykreslení statečnosti ústředního hrdiny. Já bych tam s ničím pod 200 nešel. Taky se ale koupu v teplý vodě.

Gran Torino (2008)

Jasnejch pět hvězd. Naštvanej bělouš a umaštěnej taliján kterej musí bejt snad na půl žid dávaj rady do života mladýmu bambusákovi. Politicky nekorektní filmy mám moc rád. Občas tam kameramanovi padá světlo, za to můžou ale němci. Jakmile nemaj les ze sistendů s frostama tak jim to moc nejde. Závěrečná scéna trochu utekla skriptu, odejde odpoledne a přichází do cíle večer a je tam dřív než ti co jedou autem asi 10 min po něm to Vás určitě zaskočí. Ale jinak je to super.

Nespoutaný Django (2012)

Samozřejmě 5 hvězd a poklona panu kultovnímu Tarantinovi. Opravdovost z filmu jen čiší. QT si opět zahrál roličku blbečka ). Takhle nějak si představuji (od shléhnutí filmu) divoký západ. Krásně vykreslený spol rozdíl mezi jihem a severem. Jistota Leonarda že negrům chybí něco v mozku a proto se nemohou vzepřít. Hlášky typu "Na co koukaj? Na mě, ještě nikdy neviděli negra na koni." Já jsem byl naprosto unešen. Fakt kultovní a všechny další westerny jen takhle.