Dracula 2000 (2000)

Koukal jsem na to jen kvůli Butlerovy a mé očekávání nebyli nijak velké, a proto asi ani nejsem moc zklamaný z toho co jsem viděl. Začátek byl docela slušný, ale pak to postupně ztratilo šťávu a zbytek byl už jen rozpačitý pokus nějak zakončit slušně rozjetý děj. A tak nakonec film kromě docela slušného soundtracku nemá co nabídnout. Teda vlastně až na šíleně nudnou druhou polovinu filmu, která ho totálně zazdila.

Kazatel Kalašnikov (2011)

Toto je vcelku velmi krásný film, který vypráví příběh muže, jenž se rozhodl postavit teroru války a zachránit vše co zmůže i na úkor jeho vlastní rodiny. Ačkoliv je poselství filmu vcelku jasné a dobré (měli bychom si pomáhat, zastat se slabých a vzepřít se tyranii), bohužel forma jakou je to podané už tak dobrá není. Je zde spousta velmi emotivně silných scén, ale také se tu objevuje spoustu scén které jen prodlužují film a vyplňují v něm prostor. Pro mě osobně to nejhorší přišlo pokaždé ve chvíli kdy se začalo mluvit o bohu. To jsem to měl chuť vypnout a jít se koukat na něco jiného, ale pak přišli scény z Afriky a ty prostě byli úžasné. Proto z tohoto filmu mám lehce rozpačitý pocit a hodnotím ho jako průměr.

Movie: The Movie (2012)

Místy povedené, místy trapné. Ale za zhlédnutí to určitě stojí, už jen díky všem těm celebritám, které se k tomu upsali. Nejlepší byl rozhodně vystřihnutý Matt Damon.

Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

Asi budu jeden z mála, ale tento film byl pro mě totální zklamání. Neskutečně nudné záběry Whitakerovy tváře tvoří snad polovinu filmu a ta druhá je tvořena velice rozvleklým tempem a dějem. Jediné co na tomto filmu stálo za to byl samurajský kodex, který mě aspoň trochu zaujal. Jinak je to jen neskutečně nudný a utahaný film bez jediné jiskry života.

Gamer (2009)

Tento film se vyznačuje skvělým nápadem a debilní režií, která nebyla schopná ho přivést k životu. Chaotické, místy nudné, herci jsou nevýrazní, akce na prd a hrozný střih to vše zničilo tento zajímavý nápad. Škoda!!! Mohla to být fakt pecka.

Exmanželka za odměnu (2010)

Dva herci, které mám rád v hlavních rolích, mě přivedli ke sledování tohoto snímku. A jsem za to rád, neboť jsem se parádně bavil. Výborná komedie s bláznivým příběhem, u kterého se člověk nenudí, a hlavně se špičkovými herci.

Můj táta hrdina (1994)

Vtipný scénář, skvělý herci, příjemný soundtrack a prostředí,.... no prostě příjemný film na nudné odpoledne.

Slečna nebezpečná (2012)

Na film jsem mrknul jen kvůli tomu, že v tom hraje Katherine Heigl. Ale bohužel to bylo to jediné pozitivní v celém tomhle filmu. Nato že to je komedie, je tam strašně málo vtipu a komických situací a také to má být akční film. ale abych pravdu řekl, víc akce by jsme se dočkali v dokumentu o tom jak se pasou krávy na louce. Díky roztomilé Heigl, která to aspoň trochu zachraňovala dávám dvě hvězdy, ale jinak to byl totální brak.