Dítko z pekla (2013)

Dlouho sem se takhle nenasmál, je to příjemně hloupé.

The Summit (2012)

Co dodat, banda kokotů.

Pryč od pece (2013)

Zoe je prostě nádherná. Jinak film mi neskutečně kazí postava policajtského černocha. Jinak by to bylo za 4*.

Crazy Joe (2013)

Opět šílená sebelítost nad smrtí muslimů, ptám se proč to musí být?

Liga spravedlivých: Válka (2014)

Další z řady filmečků o maskovaných hrdinech. Vzhledem k tomu že těchto animáků vyšlo už spoustu, zaráží mě, že na sebe vůbec nenavazují a nezapadají, jsou to prostě samostatné filmy. Je to vcelku únavné, že si to DC neni schopen ohlídat. Další setkání Supermana a Batmana, již nejméně po desáte a opět jinak.

Ctihodný občan (2009)

Tento pěkný počin má jen dvě vady na kráse - a to uspěchaný a divný konec a černého sekundujícího aktéra, který je až neuvěřitelně nesympatický. A tím myslím vyloženě herce.

Kult hákového kříže (1998)

Naprosto nesmyslnej film, absurdní multikulti propaganda a hlavně totální neuvěřitelnost chování hlavního hrdiny, přestože herecké výkony i zpracování je na jedničku. Takže tu máme spořádánou a šťastnou rodinu. Přistěhovalí černoši to naprosto celé rozvrátí, když začnou s vraždou otce atd. A teď jako co, pokud bych žil v realitě filmu, tak bych snad taky skončil jako nácek. Takže lepší nebýt důvodný rasista a neustále se bát, jo? To je jestli dobře chápu celé poselství tohoto filmu?

Byzantium (2012)

Caleb Landry Jones - tohle monstrum celej film maximálně kazí. Nejde ani o jeho vzhled, ale jak hraje, teda jestli vůbec.

Enderova hra (2013)

Naprosto nesmyslné Salam Aleikum = -1*.

Machete zabíjí (2013)

Za úžasnýho Mela a instantního Cubu a Antonia i pana prezidenta musim dát 3*, bez nich je ale tento paskvil naprosto o ničem, když vynechám urputné mexikáncké klišé stylu pusťte nás do USA.