Poslední pokušení Krista (1988)

Zajímavý alternativní pohled na Ježíše, ale na 4* příliš ujetý. Výroba křížu Ježíš s.r.o.? Jidáš jako Terminator? Oh Really?

Syn Boží (2014)

Laciné, ale koukatelné. Škoda, i Dafoe působil více jako Ježíš, než tento floutek.

Na hraně zítřka (2014)

Vynikající scifárna, Cruise perfektní jako vždy a pro znalé, takhle asi vypadal MK0,1 Power Armour.

Zpátky do ringu (2013)

Smutná ukázka, jak špatně napsané patetické mezilidské vztahy můžou zruinovat jinak vynikající film. !SPOILER ALERT! O 30 let později: "Já tě podvedla s tvým největším nepřítelem a dala mu syna, abych se ti pomstila, protože sem tě viděla u stolu s jinou ženou" a Stallone na to, "To je ok, beru tě zpět." Really??? A tohle už je jen pomyslná špička ubožákova ledovce.

Robocop (2014)

Je libo srdíčko, plícíčka, šťavnatou ručičku nebo mozeček? Dr. Hannibal by měl radost...

Against the Wall (2011) (seriál)

Pilot působí jak nějaká feministická slátanina. Seriál sledovat nehodlám.

Georgova matka (2013) odpad!

Film plný natural ninjů... Rasísmus...

Já, Frankenstein (2014) odpad!

Očekával sem téměř cokoli, ale na tohle mě nikdo nepřipravil.

Pompeje (2014)

Samej nesympatickej xicht. Solidní efekty. Snaha o napodobení seriálu Spartakus. Kit Harington je tak slaďoučkej, až z něho bolí oči, nikdy více. Už tak je trestem dívat se na Game of Thrones. "You know nothing, Jon Snow"

Herkules: Zrození legendy (2014)

Dost dobře nechápu zdejší hate toho ferdy z Twilightu. Tady mi sednul. A hodně překvapil Liam McIntyre. Jak moc se mi nelíbil v dalších sériích Spartaka, tak tady je výbornej. Lutz potřebuje ještě pár let, ale McIntyre rád uvidím, překvapivě.