Záhady pro začátečníky (2019) (TV film)

Není to nic závratného, prostě klasika, pár mrtvých a záhad, jasní podezřelí, aby pohledná profesorka literatury nakonec vše vyřešila. Postavy jsou docela příjemné, takže se na to dá dívat, a když se člověku nechce přemýšlet (a stejně odhalí vraha), tak je to ideální odpočinková hodina a půl. 65 %

Maldivas (2022) (seriál)

Doufal jsem v trochu originálnější námět. Potenciál to má, ale bohužel herci nejsou z většiny příliš dobří, a logika v některých scénách těžce pokulhává. Vše bych odpustil, kdyby byl závěr povedenější, ale podle mě je prostě příliš tuctový a zároveň se snaží být "tajemný". Ne že jsem se nebavil, ale znám i mnohem lepší seriály. 60 %

To je vražda, napsala - Speciální linky (1991) (epizoda)

Tak Jessica konečně přesedlala na počítač, a samozřejmě u toho dojde k vraždě :). Klasika, podezřelých je hned několik, ale pravidelného diváka skutečný vrah nepřekvapí. 75 %

To je vražda, napsala - Psí život (1984) (epizoda)

"Nejmodernější technika" v podobě VHS videokazet a pes jako svědek - to se skutečně může stát jen s Jessicou Fletcherovou. Navzdory průhlednému vrahovi mě tahle epizoda baví, afektovaní herci zde mají pré :)

To je vražda, napsala - Indián (1987) (epizoda)

Taková "américká" vesanská klasika - osamělý hrdina/zloduch vs. rozzuřený dav, který bere spravedlnost do svých rukou. Rozuzlení je bohužel naprosto banální, že ani to Jessičino zapálení tuhle epizodu neutáhne.

Vánoční výlet paní Santa Clausové (1996) (TV film)

Nepříliš zajímavě podané skloubení vánočního filmu, muzikálu a sociálních a politických témat USA na začátku 20. století. Příběh je teda spíš průměrný, ale Angela Lansbury to celé drží i ve svých 70 letech nad vodou :). 65 %