Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Film ktorý sa rozbehol až po 20 minútach a potom to začalo v 3-D to bolo úplná krása efekty . Súboje boli efektné občas aj so vtipom. Aj keď to boli transformery proti godzile. Bolo to divadlo ale v 3-D to bolo krásne divadlo.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Nepovie ani jedno slovo a každý sa zasmeje . To je umenie. Rowan je najlepší.

Banán (2010)

Strašne ma to pobavilo :D

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Film sa dá povedať jednou vetou - výbuch , akcia , ďalšie množstvo výbuchov a ničenie všetkého čo sa dá zničiť.

Resident Evil: Odveta (2012)

Milla sa už toľko krát prebudila nahá že sa to nedá ani spočítať. Z kvalitného hororu sa film mení na čistú akciu. Zombie už nie sú zombie . Úplná kravina není k tomu čo viac dodať . Videl som v kine v 3-D a ľutujeme tie peniaze.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Rozhodne horšie ako predchádzajúce diely tento film ma ničím nezaujal . Anderson už na to nemá . Keď už ide do tuhého naskočia záverečné titulky ?? Matrix je všade tak ako to povedal elf v Pár Pařmenú , hrôza.

Já, padouch 2 (2013)

Prečo to má názov Ja Zloduch ? Nechápem... Skôr On Zloduch . Mimoni sú stále zábavný a robia jediný humorné scény . Dlho som sa tak nezasmial. Rozhodne najlepší animovaný film leta .

Schindlerův seznam (1993)

Ako mohli byt ľudia taký krutí nechápem tento film ma dojal , rozplakal a na konci som sa zamýšľal . Ľudia sú krutí a tento film to dokazuje .