Andrew - člen naší rodiny (1999)

Tento film je absolútne pošlapanie pamiatky geniálneho spisovateľa Isaaca Asimova. Jednu hviezdičku dávam iba za prvých pár minút, kedy to ešte vyzeralo sľubne, ale potom sa to zvrhne na typickú americkú hlúpu komédiu, ktorá s predlohou má spoločného naozaj iba toho robota, nič iné. Ak nepoznáte Isaaca Asimova, a nič ste od neho nečítali, pridajte si kľudne 2 - 3 hviezdičky - inak to viac ako na jednu nieje.

Buble e GO!! Timemachine wa drum šiki (2007)

Veľmi kvalitný film, čo sa týka príbehu, obsadenia, spracovania. Vykreslenie 90tych rokov nemá chybu, a rôzne humorné aspekty sú spracované nenásilne, a pôsobia veľmi prirodzene (na rozdiel od viacerých "komédií" západnej produkcie). Ryoko Hirosue predvádza opäť perfektný výkon - dokazuje svoje kvality ako jedna z najlepších súčasných japonských herečiek. Škoda len že tento film pravdepodobne nikdy neuvidíme v niektorej z našich TV staníc.

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži (2007)

Film zo zlým scenárom a Jackie Chanom. To nie je nikdy dobrá kombinácia, aj keď sa tomuto filmu nedá uprieť istá jednoduchá zábavnosť, keďže som zvládol to dopozerať až do konca. Celý film je jedna akcia, ktorá sa samozrejme skončí tak, ako sa len jednoduchá americká akcia môže skončiť - žiadny príbeh, veľa nezmyselností... Ako príklad je to, že sám vodca ázijskych mafiánov sám ide spáchať na niekoho atentát - čo je kardinálna hlúposť.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Až do 19.3.2010 som tu mal 5 hviez, po zrelom uvážení siedmej a ôsmej série, a taktiež po tom že sa rozhodli pokračovať bez Zacha Braffa musím znížiť.

Ztraceni (2004) (seriál) odpad!

Totálny, nefalšovaný odpad. Tento seriál by mali na filmových školách ukazovať ako dokonalý príklad toho ako sa kvalitné dielo (prvá séria) môže totálne pokaziť ak sú tvorcovia chamtivý a pokračujú v natáčaní a pokračujú a pokračujú. Takéto seriály, v ktorých je celý dej o jednom príbehu (ostrov) by mali byť uzavreté diela, povedzme 2-3 série a koniec. Ale také niečo že seriál pokračuje a pokračuje a pokračuje a objavujú sa nové záhady. Kto má mať trpezlivosť sledovať to od roku 2004, s tým že koniec je v nedohľadne? Pretože toto môže fungovať v seriáloch kde každý diel je samostatný príbeh (napríklad Právo a Poriadok) - ale v seriáloch ako je Lost NIKDY. A preto po dokonalej prvej sérii, priemernej druhej a totálne odpadkových a naťahovaných troch ďalších musím dať odpad. Pretože celý tento seriál, ak by ho natočili francúzi v koprodukcii s talianmi by mal tak 3 dvojhodinové diely a bol by tam celý obsah 5 sériíí tohoto odpadu.

Nepolíbená (1999) odpad!

Tento film je radikálne odporný. Ideálne to vyskytuje paródia na tento film v inom filme - šedivá dôchodkyňa s diktafónom medzi študentami strednej sa pýta že kde je jej trieda. Proste tučná, odporná, škaredá Drew, navyše v tak strašne napísanej úlohe. Ale dá sa to pozerať kvôli tomu aby sa človek zasmial na hlúposti scenáristov, režiséra a drew barrymore.

X-Men (2000)

Slovenský dabing na TV JOJ je dielo zlých a hlúpych ľudí. Zodpovedných by mali popraviť. A prečo? Pre: Vlčí muž, tuláčka, šabľozub, mystička.... Kedy sa tí hlupáci naučia že MENÁ SA NEPREKLADAJÚ!!!!

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Po poslednej sérii, a hlavne posledných 5 minútach posledného dielu, nemôžem dať menej.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Pre obrovské množstvo dielov kde sa spieva a nudných dielov znižujem s 5 na 4.