Hra (1997)

Mysteriózní lepicí páska opět nezklamala a je tu obuvník zcela převlečený do kouzelnických králíků. Taková famózní reklama na klávesnice určené k tvorbě syntetického produktu určeného k distribuci u distributorů do knihoven na prodej záložních záložek se fakt nečekal tak velce obrovitý jako včerejší tržby kouzelného proutku při delikatesním testování trestanců u sinic na dálnici. Takto by se dal film zajisté charakterizovat, protože míra vyjebávavosti byla naprosto profesijonální, převezl mě Finčr jeden dva tři čtyři gól prodloužení skvěle gól tak já. Už už jsem si myslel, že všechno zle skončí, protože ten Fin7čr s jeho Se7en by toho byl Chopin, ale díky bohu, že ne, měl jsem z toho obří radost! Jen nevím, jak věděli, kam skočí? Doufám, že mi jen něco uniklo :) 5*

Vejška (2014)

Moc milé překvápko pro moje peří! Samozřejmě jsem mnoho očekával, ale ono to bylo ještě lepší, než jsem čekal! Hustý! No, co bych tak...ty "zatmívačky" (che, kdo to vymyslel? :D označení na hovno) mi vůbec nepřekážely, oproti zdejším mnohým "kavárenským intelektuálům", kteří při těchto Twilightech prožívali největší psychická traumata svého života. Za zmínku z mého pohledu stojí zajisté hlavně OST. To je podle mě na český film celkem nevídaná záležitost a naprosto fantastická (proč tu Mikrofon Doprava není? :/). Takovýto krásný elektro podkres byl snad jen u Všemocného, ale tady to bylo snad i lepší. Výborné jsou všechny písně (tedy instra, ten Vladimír 1581851851 používá už 518 let stejná slova a myslím si, že to zrovna není úplně to nejlepší, co si dát mezi střihy), hezky je tu vyjmenuji: Zdrhej, Planeta Praha, Děti prázdnoty (tam je ten chuj, co do toho mele sračky), ale hlavně: I'm Down I.&II., All I Need, Merci, People Dead, Whistle, Dark...fakt jedno lepší než druhé. Dalším potěšením byl pro mě byly výkony herců, o kterých se psalo, že tam hrají dobře, takže v mých zmanipulovaných očích samozřejmě hráli taky skvěle, a to Mádl, Kraus (vůbec mi nevadí že je čurák), Bydžovská. Na druhou stranu Vorel mluví dost odpudivě s tím jeho šlapáním si na jazyk, což byla asi jediná závada, která mne na filmu iritovala. A dám tomu hezky 5*, za celkový dojem je to ode mě zasloužené...(a tu Školku by to vážně chtělo)

Lore (2012) odpad!

Bum...

Studio Soči (2014) (pořad)

Když se budu rozhodovat mezi čuměním do zrcadla a tímto, můj obraz v zrcadle bude tmavou volbou :*

VALL-I (2008)

Co k tomuto filmu napsat, zůstává pro mne záhadou. Ale co vím jistě je to, že se jedná o film, který ani pro mne jakožto lehce staršího neztrácí v zápletce a příběhu na zajímavosti. A to je teda dobře!

Česká RAPublika (2008)

Pro lidy mající rádi CZ+SK Hip-hopovou scénu, mezi něž jsem patříval i já, je to moc moc cool. Pro mě to pak dále bylo celkem zvláštní a podivné a prostě mně ne moc blízké. Nepochopil jsem, zda-li ten koncert, co tam tak jakože probíhal byl skutečný či jestli žádost o change příjmení též. Celé takové divnolidní, divné, měl jsem z toho takový zvláštní nedobrý pocit. 4* za to, že jsem to měl rád :)

Indy & Wich - Kids On The Click Tour 2007 (2007) (koncert)

Jsou to kluci růžoví, no...takový mám rád :* (bezva dokument o bezva kamarádech, co pálí karavan, sprejují, rapují a jmenují se třeba Christodoulou)

Cesta na Měsíc 3D (2008)

Tady je vidět, že některé filmy s přibývajícím věkem ztrácí na ztrátě (prostě to s nima jde pro mě do prdele). Jako o něco menší to patřilo stejně jako všechny ostatní animáky k mým oblíbeným, ale viděl jsem to znovu a už to bylo o dost horší. Vše dramatické najednou dramatické nebylo nebo nějaké chvíle, které jsem si pamatoval dlouhé (především ty akční), byly najednou nějaké chudé, nezajímavé...no prostě nedobré, podprůměrné, tak asi.

Podmázni si maturitu! (2011) (amatérský film)

Je to prostě amatérské, na to nás chlapci a děvčata z Markusfilmu upozorňují každou chviličku :) Řekněme, že obrazově obstáli na výbornou, ale se zvukem byl velmi často problém, což se samozřejmě dá pochopit. Ani herci většinově za moc nestáli, ale tak...nechme už teho "ale", prostě mi to přijde jako príma pohodovej film :)

Cestománie (1999) (seriál)

Cho chou, je to dost cool! A zjistil jsem, že je mi celkem jedno, jestli jsou v Zimbabwe nebo ve Švédsku, ač tu zemi nijjak extrémně nevyznávám, prostě je to príma, splní to účel, zabaví, ukáže a popíše. A teď běžte do pí...