Movie: The Movie 2V (2013)

Tolik dobrých herců a tak žalostný výsledek? Dokonce ani Matt Damon tam tentokrát nebyl vtipný.

Gambit (2012)

Recenze byly špatné, očekávání nízké....ale znáte to, když jí (v mém případě ho) milujete, není co řešit. Nakonec to nedopadlo tak hrozně. Bavila jsem se u toho stejně jako svého času u Johna Gissinga. Takže pokud nejste fanoušky Alana či Colina, raději si pustte něco jiného. Pokud jimi jste, určitě si tam najdete momenty u kterých se budete křenit od ucha k uchu.(btw. úvodní titulky jsou naprosto výborné)

Simonova kočka (2008) (seriál)

Buď má autor doma jednu z mých koček nebo jsou ty potvory všechny stejné Příjemně jednoduché a přitom tak výstižné.

Mocný vládce Oz (2013)

To bylo špatné v tolika směrech, že mi to vlastně přišlo docela milé (nechtějte vysvětlit proč, nemám tušení). Teda až na zlé čarodějnice, ty byly opravdu špatné.

Láska v bílém pekle (2004) (seriál)

Už po úvodním zorientování se v postavách a prostředí není těžké odhadnout, jak se to celé bude vyvíjet. Něco podobného jsme tady měli nesčetněkrát. Jenomže je to tak pěkně udělané a atmosféra narosto výborná, že jsem dokoukala poslední díl a říkala si "To chci vidět znovu".

Hodinka (2011) (seriál)

Chvála se ke mně hrnula ze všech stran, bylo jen otázkou času, kdy se k The Hour dostanu. Podívala jsem se na první serii a ... nic. Ano, příběh byl zajímavý, novinářské prostředí potěšilo a na pohled to bylo naprosto nádherné. Ale až s druhou serií jsem si mohla říct "There's the tingle...there's that tick!" A nebylo to jen příchodem Petera Capaldiho (jehož postavu jsem si zamilovala od prvního okamžiku, kdy jsem ji uviděla na obrazovce). Najednou mi to celé připadalo bližší, dospělejší, drsnější, úžasné ...

Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)

Barnabymu neuniknete! Ne pokud máte matku, kterou v momentě kdy je Barnaby na obrazovce nedostane z křesla pláč vlastních dětí, spílání manžela ani zdvořilost k nečekané návštěvě (nemají přeci jezdit v tak nemožný čas).... když ona nepřišla za náma, my přišli za ní a časem taky podlehli. A není se co divit. Počet mrtvol v tomto seriálu je naprosto fascinující. Dnes už musí být tři čtvrtiny obyvatel anglického venkova dávno pod drnem a ta poslední čtvrtina sedí za ony vraždy v base. Na každý díl máte tak 4-5 mrtvol (celá moje rodina se baví tím, že tipuje, kdo půjde pod zem jako další). Když vás mrtvoly přestanou zajímat, stačí přesunout pozornost na baráky. Venkovská sídla mají něco do sebe, navíc při tak obrovské kriminalitě v regionu musí být cena poměrně nízká. A když vás i baráky omrzí, pořád je tady Barnaby (chytrý, vtipný a noblesu s jakou buzeruje svého asistenta by mu mohli mnozí závidět)

Zápisky mladého doktora (2012) (seriál)

Radcliffe je malý, ošklivý, krpatý a překvapivě to může obrátit ve svou výhodu. Ano, Young Doctor's Notebook je neskutečně přitažené za vlasy, ale proč ne (na precizní vymachrované lékažské postupy tady máme House a desítky dalších seriálů). Já se bavila - dvě třetiny času jsem se usmívala a tu další třetinu jsem znechuceně bořila hlavu do polštáře za neustálého opakování "fůůůůj". Jon Hamm a jeho scény už byla jen taková třešnička.