• Western

Banánová slupka (1963)

Úžasný film-skvělý scénář,herecké výkony i souběžnost scén opravdové ****+ k pěti chybí opravdu jen málo... ZARUČENÝ ZÁBAVNÝ VEČER!! Viva Belmondo!!!

Rumový deník (2011)

Otrava docela mě štve že jsem to vydržel celý-pořád jsem čekal kdy se to rozjede a ono nic zasmál sem se jednou no Trihller uměj udělat pěknej !! ** za prostředí a za ten vtípek teda..

Revival (2013)

Byl jsem mile potěšen ...již jsem tihl názorem,že české komedie upadají !! Nedávno jsem viděl třeba Babovřesky a nebýt Kikinčuka,stálo by to celé za hovno. Ale tohle PŘEKONALO MÉ OČEKÁVÁNÍ,jelikož jsem Rocker na film jsem se těšil a jsem rád,že jsem se nezklamal. Nejvíce mě překvapil Krobot u kterého jsem zvyklý na idiotské nevýmluvné dialogy a tentokrát co slovo to perla.

Jedna mezi oči (2012)

Klasický příběh spojení dobra se spravedlivou dávkou zla-vyšetřování,msta,střelba,Fighty. Defakto námět ničím nepřekvapí,ale přesto mile potěší. Jinak závěrečný Fight s pomocí hasických seker neměl chybu mě osobně nadchl značnou mírou. Perfektně vyvedené i natočené což se o předešlých soubojích tolika říci nedá spoustu jich je v tmavém prostředí čím zaniká viditelnost. SNÍMEK STOJÍ ZA ZHLÉDNUTÍ-PODÁNÍM MR.SLY SE ŘADÍ K LEPŠÍMU PRŮMĚRU.

Muž z Hongkongu (1965)

Dalo by se říci že do půlky nic neříkající pomalé tempo,avšak v půli obrovský zvrat honičky,výbuchy,střelba a nespočet šikmooček v patách. Ta šílená patka Jeana je něco hrozného.. naštěstí se jí zbaví ! Film je ve stylu Road a ukazuje mnoho zemí a krásných krajů mě konkrétně nejvíce zaujal ostrov plný palem,kde se Artur s Alexandrinou chvíli flákaj...

Noční dravci (1981)

Nečekal jsem,že mne Stallone tolik zaujme v jedné ze svých prvotin. Když pomineme natáčení té doby což ovlivnit nešlo,máme tu moc hezký příběh. Zajímavou roli policajta z ulice a perfektně zahraného teroristu. Pěkná detektivka,která bych řekl nestagnuje zbytečnými nudnými pasážemi-to jsem nepředvídal !!

Zlodějíčkové (2007)

Ne příliš záživný příběh,v romantickém pojetí. Dvě hvězdy za to,že jsem čekal něco daleko horšího-avšak jednou stačilo.

Zástupce velitele (2006)

Jak typické (Dejte mu do ruky nůž,omotejte ruce bandážema a on zničí terorismus a podobné sračky--->A TO SÁM) Předvídatelná kravina bez nápadu !!! Škoda floku za DVD. DÁM ZA ODVOZ. :D

Elita armády (2006)

Povím vám --->Dost jsem se divil že s tímhle člověkem jde natočit film toho podání. Jsem mile překvapen-jelikož se nejedná o tzv. Vandammovskou samochválu jak sem zvyklý a ve filmech to nesnáším !! Stejně jako americký chlubení viz. válečné filmy "jak jsou nejlepší apod."

Krvavá pomsta (2007)

Jako kluka mě takovýhle názvy lákaly-ještě ty krásně udělaný písmena na obalu. DNES UŽ VÍM ŽE BY MĚ TO MĚLO VAROVAT-PŘESTO OBČAS ČLOVĚK NEODOLÁ !!