• Western

Poloviční šance (1998)

Skvělá zábava plná akce a skvěle podanného humoru v podání dvou velikánů francouzské kinematografie. Z jejich hlášek jsme byli vyřízení,skvělý prožitek a herecké podánní bylo zárukou suprové podívané!! Doporučujem jako takovou pohodovku na utahanej večer ;)

Správnej polda (2003)

Když člověk vidí takovýhle Film je opravdu rád za to že neplýtval časem na jiný snímek. Chtěl sem dát jen 4 hvězdy ale když vidím že je to tu modré a čtu některé komentáře nemohu tak učinit. Ano film ze začátku nebyl nejlepší,ale když nás vtáhl T.Jane do scény zločinu nabral super tempo a diváka opravdu pobavil. Na rok 2003 prostě úžasný nevim jaký filmy by jste chtěli vy mistři kinologie?? Tenhle film má prostě kurevský GRÁDY !!

Bídníci (2012)

Na snímku je znatelné,že značné náklady přispěly na skvělé kostýmy-především uniformy Crowe a Napoleonských střelců té doby. Ještě bych pochvalil asi prostředí,ale tím chvála hasne!! Tento snímek mohl být opravdu našlápnuté pokoukání,avšak působí spíš jako kdyby to režiser přestřelil s chlasten (přišel zduněnej na plac a řekl "bude to muzikál jo?!takže to zpívejte a kdo zpívat neumí stačí natahovat koncovky slov je jedno kdy hlavně to dělejte" ktomu jako hudba postačí tři čela a dva klarinety a nejlepší bude když vůbec hudba nebude moc slyšet) Kamera,klapka ááá jedem! No a nádhera je na světě každá scéna má tak monumentální dialogy že stačí přečíst v titulkách první větu a pak se koukat na obraz--->vyjde to úplně stejně jako když čtete titulky celé..zbytečné bloumání NIKDE nás také dovede k té dlouhé stopáži která nudou ubíjí.Jackman a Crowe zde neměli možnost herecky se projevit ač občasné snahy jsou brány jako polehčující okolnosti. PROTO OPRAVDU ŽASNU NAD NĚKTERÝMI KOMENTÁŘI NEJLEPŠÍ MUZIKÁL VŠECH DOB-ZJEVNĚ U NĚJ ZAČLI !!

Zpátky do ringu (2013)

Hoši si jako představitelé největších "filmových" boxerů udělali takovou srandu ocenil sem férovej konec,který se nedá hodnotit jinak něž prostě hezkej. Je to snímek o tom že když má člověk bojové srdce tak tím že zestárne neznamená že tyhle koule ztratí. Spousta lidí to bude hodnotit jako že to neměli dělat-ale to tak úplně není pravda. Vyrůstal sem na filmech ze Slym byl můj idol ale kdybych si měl vybrat J.L.Motta mě asi oslovil více--->rozhodně si nemyslím že by tohle bylo urážkou těchto hodnotných děl... Není to velkotrhák-přesto si ti dva zaslouží úctu. Za mě ***+

Záhadný kontraband (1964)

Krásná zábava,moc jsem se bavil příběh perfektně navazuje a je hezky vymyšlený-taková pohodová orazovka u které člověk nemůže než nefandit hlavnímu hrdinovi ****+

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

No tak vám teda povím těšil jsem se na další dobrodružství-->ale tohle už nemá s pirátstvím nic společného... přehnané scény mě opravdu nenadchly!! Je mi fuk kolik peněz do toho narvali-Ale stojí to za hovno!!! ZTOHO ASI NEJVÍCE SLAVNÁ DVOJICE PŘEHRÁVAJÍCÍHO BLOOMA A UPIŠTĚNÉ KNIGHTLEYOVÉ... ty mi přímo pili krev,,, dlouho potom sem ještě přemýšlel kdo může mít tak Herr Orlanda za nejoblíbenějšího herce??

Muž, který se mi líbí (1969)

NEKOUKAT S ČESKÝM DABINGEM !!! hrůza jak kráva... jinak by film vyzněl daleko lépe.

Nejstarší Fercheaux (1963)

Snímek rozhodně nenaštve ze ztráty času-furt vás díky sletu scén nutí přemýšlet proč je tohle takhle nebo proč to udělal takhle. Snažíte se pochopit pointu a necítíte nudu to je hlavní filmu ale dávám 3***+ protože s Jeanem jsou lepší díla.

Millerovi na tripu (2013)

Konečně skvělá komedie !! Moc jsme se bavili-tohle se dá pustit vícekrát,proto za plnej ;)

Smůla (1972)

Mě osobně se více líbila první verze -Muž jménem La Rocca- tomuhle režisérovi se nelíbilo jak to bylo prve míněný ale tahle varianta lepší není i když je barevná víc se střílí a přibila hvězda formátu C.Cardinálové.