• Western

Hrdinové z Telemarku (1965)

Ze začátku se příběh trochu vleče,pak však příběh dostane náboj a opravdu baví-především mise se slanováním,demolicí,apod. trochu mi chyběla práce nožem,ale to je dle vkusu každého "soudruha". Pakliže zvážím herecké výkony tak Kirk mě tím svým jednotvárným zrovna neoslnil.Taky může štvát role jeho ex která je zde parádní kráva,co si názor opravdo nenechá pro sebe..Každopádně příběh má hlavu i patu a přímo oslní nádherná příroda.Snímek navíc není nízkorozpočťák zbraně nejsou klacky a množství uniforem a techniky mluví za své.TAKŽE KDO CHCE DOBRODRUŽSTVÍ ZÁŠKODNICKÝCH JEDNOTEK VŘELE DOPORUČUJI.

Bídníci 20. století (1995)

Nelze tento film nazvat jen filmem,přinejmenším dílo je správný název.Klasický příběh tolikrát omytý filmaři je zde vsazen do období 2.světové války scény se parádně prolínají a příběh pojme neuvěřitelné množství prožitků. Návic mistné herecké výkony. Snímek byl dlouhý,ale jistě stojí za to se na něj podívat-může lidem upravit pohledy a ukázat,že osobnosti lidí v různých dobách až do dnes se zase tak nezměnili.

Zátah: Vykoupení (2011)

Kdybych začal od lepšího-->naprosto skvělé Fighty především ten první s použitím tomfy a nože ve druhé ruce.Dále-->kulky ze zbraní způsobují co by tak něják měli s těly,nábytkem i betonem.V poslední řadě příběh-->defakto žádný,předvídatelný který nepřinese nic nového. 3 hvězdy za boj zblízka

Max Manus (2008)

Opravdu sem byl velice nadšený tímto dílem.Jak bylo řečeno u Ranhojiče s jiným národem tak zde bych mohl říct to samé jen s Nory a také to řeknu "Norové si s Hollywoodem vytřeli prdel"

Odvážlivci (1954)

Nečekal sem že nebude použit nůž a vystřelí se skoro jen jednou a to z pistole pro světlice,ale zklamán sem nebyl na to,že je to točený pár let přímo po v které se děj odehrává to bylo pěkné až až. Poměrně šikovní herci,fajn příroda i námět-jen sem čekal více dobrodružství a vtažení do děje.

Divoši (2012)

Zajímavě vymyšlený příběh,dobrá průprava i parádí herecké výkony.Pan "Kaviár" měl parádní přístup a Del Toro zahrál kvalitního bastarda což prostě dovede na výtečnou. Takže film určitě pěkný,ale stačí vidět jednou.

Štvanci (1979)

Krásně natočený film s parádními hereckými výkony.Talent Anthonyho Quinna se zde opravdu nezapře,ale opravdu ani ostatních herců kteří se na snímku podíleli. Jsem vždy opravdu rád když se povede vybrat hezký film a nepromarním čas další zbytečnou kravinou.

London (2005)

Stručně bych to okomentoval jako-pitomí kecy feťáků--->na tohle nemusíte koukat v televizi stačí se vylít v baru a kolem dvou ráno poslouchat ty úvahy který některý zkouřený a vylitý existence vypouštěj.Jinak jednu hvězdu za výkon Stathama skoro ke konci filmu,v tomto případě chápu,že měl asi těžký začátky když vzal takovouhle roli,ale i za to má můj obdiv-->ta hvězda patří tedy jen jemu. VCELU VŠAK ZTRÁTA ČASU KTERÝ SE DAL VYUŽÍT ZA POŘÁDNÝ FILM.

Chaos (2005)

Kvalitní kriminálka s kvalitně obsazenými herci.Děj není ošizen o spousty akce ale ani o skvělou zápletku která se pomalu rozplétá,nakonec úplně rozuzlí. Film se mi líbil určitě stojí za zhlédnutí,pobaví.

Kříž cti (2012)

Po dlouhé době film co se mi opravdu líbil.Dokonce i ten zrzek z Pottera mi tu přišel že fakt pěkně hraje,což jsem nečekal.Vykreslení postav herci,projevy ideologie,i emoce nepřátel bojujících proti hladu a přírodě byli podány skvěle. TAKŽE ZA MĚ URČITĚ ZA PLNEJ !!