• Western

Ďábelská brigáda (1968)

Krásně dobrodružný snímek,je třeba ho brát samozřejmě s jistým nadhledem.Například veselá sebeobrana kterou instruktor jednotky vyučuje. Ale jinak krásný příběh o jednotce Kanaďanů a Američanů,kteří se nejdříve nesnáší a poté se stanou přáteli až rodinou.

Zabít tiše (2012)

Průměr-spíš malinko pod něj.Začátek se vleče spousta keců a nudy.Od půlky střelecký scény docela ujdou-hlavně zpomalení střelby z auta.

Speciální jednotka (2011)

Jeden z nejlepších filmů o speciálních jednotkách jaké jsem v poslední době viděl-kam se hrabou podělaní amíci.

Fotbal za mřížemi (2001)

Kdykoliv tam byl Statham nemělo to chybu-naprosto úžasně podanná postava.Hlavní postava není zrovna můj favorit ale musím uznat že zde vyčníval ze svých klasických rolí a zahrál ji důvěryhodně na tento druh filmu i dostačivě.

Trestná lavice (2005)

Nechápu proč se točí tyhle na chlup stejný předělávky akorát s pár inovacemi a vtípky navíc.Po shlédnutí Fotbalu za mřížemi vás tady opravdu nic nepřekvapí. Navíc je jen levný US humor.

Defendor (2009)

Tak tohle jsem od toho opravdu nečekal úžasně zahraný snímek,který přestavuje muže který není zrovna z největších myslitelů avšak věří tomu že je superhrdina a každým svým krokem když zrovna nepracuje u silnice se to snaží dokazovat. Ne vždy má v boji úspěch ale o toho je jeho pohled zajímavější. Chlápek který se s nikým nesere a neuznává palné zbraně. Snímek je mírně úsměvný,dojímavý prokládaný akcí a parádním sountrackem.

Largo Winch (2008)

3+ na mě dost ekonomiky a kancelářských obleků ale propracování bojových scén,navazování příběhu a herecké stvárnění mi přesto dokázalo že jde o kvalitní film-už se těším na druhý díl :)

Za borovicovým hájem (2012)

Nepředvídal jsem že se tolik pobavím.Svěle seřazená výprava filmu,perfekně zahrané role a nesmím zapomenout pochválit úžasné záběry s motorkou ujíždějící před policajty. Opravdu pěkný film,ale názory se zde různí vidím že spousta lidí nadšena není-prostě každej podle chuti. Já dávám ****+,film který se dá vidět vícekrák jak jen jednou.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Takový sněženky a machří po 25 letech ,všichni jsou starší strašně se divěj když se potkaj,strašně rádi se viděj a nostalgicky vpomínaj fanouška možná dojme ostatní nasere. Stojí to za nic pár frků možná ujde ale tak to se dá čekat.

Přežili jsme invazi (2012)

Když jsem poslouchal ten začátek plnej amerikánského chvástání za doprovodu hrdiné hudby tak jsem to chtěl vypnout a opravdu jsem to udělal,ale druhý den jsem si řěkl co když se to polepší. Začalo to až Fightem na holé pěsti a s příchodem francouzkých odbojářů-zbytek stál za prd jak sem si u amíků již dávno zvykl.