Živí mrtví - Odpočívej v pokoji (2022) (epizoda)

No konečne to máme za sebou...  Po 12tich rokoch finále také aké som v podstate čakal. Už seriál GoT pokazil záver a v TWD to nebolo ináč. 1. až 7.séria bola najpozerateľnejšia, hlavne prvá megasuperská 1.čast 7. série ktorú neprekonalo v tomto seriály už nič. Ostatok boli len tahanice, sem tam bezduché prdy smer Hiltop, Alexandria, oprava motorky, lapanie myši a iné... Grandiózne finále sa nám bohužiaľ nekonalo a ani smrť postavy to nezmenila. TWD už dávno odbočil od svojho základu a zbytočne natahovanie častí a nuda tomu tiež moc nepridalo na úspechu. V podtitulkovej scéne nás sice nalákali na 3 spin offy ale uvidíme čo z toho vzíjde.

Živí mrtví - Svou cestou (2021) (epizoda) odpad!

Hahah to seriously ? Pozerať sa na bosorku ako varí a chytá myš a mechanika ako opravuje motorku je iný level teda. Panebože prečo ? Pýtam sa sám seba,či toto ma ešte zmysel lebo kvalitný základ TWD je dávno fuč a ostal nám tu už len soc na dne šálky po výbornej káve.

Predátor: Kořist (2022)

Bída a bolest... Taký potenciál a takéto nič som dostal... Tento predátor ma hrozne sklamal, o CGI nehovoriac. Vlastne som sa celý film tešil kedy táto nešťastná kopa skončí a hviezda je aspoň za to porcovanie indiánov.

Bohemian Rhapsody (2018)

K tomuto snáď ani neni čo dodať. Zimomriavky, energia ako má byť. Super film a jeden z top hudobných filmov.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Tento film je jednoducho skvost sci-fi filmov. Ak by sa dalo, sem by patrilo určite 6 hviezdičiek a to absolútne bez váhania.

Děsivé dědictví (2018)

Nemôžem si pomôct, ale toto bola ozaj slabota film. Prvá polka filmu ešte o.k. ale potom.... Nevedel som či sa smiať, alebo plakať aj s polkou amfiteátru... Vykrádačka insidious, sinistera a counjuringa dokopy s vtipnými, miestami až rehotajúcimi scénkami.

Ztracen v džungli (2017)

Film sa omnoho viac sústredil na nepodstatné veci, ako na gro príbehu. A Radcliffe mi tam do toho moc nesedel. Tie jeho naučené výrazy úsmevov a mimika z Pottera bola očividná.

Prázdniny v Římě (1953)

Nádherná Audrey a tá záverečná scéna bola krásna. Čakal som do poslednej chvíľky ako to dopadne v napätí.

Tarantule (1955)

Film je veľmi dobrý no pri tom zvojrázne jednoduchý. Povedal by som asi jeden z prvých filmov o tarantula horror téme. Niektore nepresnosti sú vo filme odpustené. Záverečná akcia filmu by mohla byť aj trošku dlhšia.