• Krátkometrážní

2Bobule (2009)

Tak v tomto se neshodnu s většinou, která hlasovala. Dle mého pohledu jde o jednu z mála českých rarit, kde se opravdu zasmějete, jelikož vtipy jsou neohrané a v návaznosti na ději skvěle pasující. Dokonce mi tu sedl i Krampol, kterého většinou moc nemusím.... Opravdu nevím proč tak malé hodnocení, když z půvabu prvního dílu to neztratilo ani kousek... Pířjemně jsem se pobavil a přesně to měl snímek splnit. 100%.

Lovci hlav (2011)

Docela slušná práce. Akce je více než dost, děj je přímý a vaše odhady co se stane jsou naprosto chybné ;) Herci hrajou tak jak umí a není to rozhodně špatné. Dokonce se i párkrát zasmějete a lekací scény také nechybí. Tak nějak si uvědomuji, že žánrově je toho mnohem více než-li jen Krimi/Thriller, chybí ještě Drama/Komedie/Horor(svým způsobem). A i přes žánrovou "nadupanost" je snímek správně uhlazený a vše sedí. Každopádně doporučuji 85%.

Osudový dotek (2004)

Od dvojice režisérů, pro který to byl filmový debut a s rozpočtem "pouhých" 13 mil. dolarů, bych něco takového rozhodně nečekal. Dokázali vytvořit něco naprosto dokonalého. Děj je neustále v pohybu a vy se ho nemůžete nabažit a stále jste v nevědomosti jaké události příjdou příště. S herecema jsem také spokojen, ale scénář a režie jsou naprostý skvost. Je to jeden z filmů, u kterých se na konci zamyslíte zda to co se stalo bylo nakonec nejlepší a zda by se to dalo udělat lépe. Navíc je zde opět obsáhnut prvek, u kterého si můžete položit otázku "Co bych na jeho místě udělal já? Byl bych toho schopen?". 100%.

Já jsem Harry Potter (2010)

Docela hezký ;) Zajímavá myšlenka, ale pořád je to jen "rozhovor", tak nějak nevím proč dávat více hvězd, ale líbilo se mi to ;) 60%

Captain America: První Avenger (2011)

Stálá se něco děje a dvě hodiny uběhnou jako nic. Pár chybiček by se našlo, ale na druhou stranu, ty najdete všude. Obsazení dobrý a hudba taky. Konečně zase režisér Joe Johnston natočil něco kvalitního, jelikož od Jumanji to šlo s jeho tvorbou dost z kopce... A hlavně se doporučuji kouknout na úryvek po závěrečných titulkách, jelikož to bude stát opravdu za to (těšim se na to jak malej kluk :D ) ;) 90%.

Půlnoc v Paříži (2011)

Ačkoliv rozhodování mezi snoubenkou a milenkou je naprosto klišé a vracení se do minulosti sice ne tak moc, ale rozhodně to neni nic průkopnického. Je to na druhou stranu ohromně "jemný" a má to hezky provázaný děj v minulosti s jeho aktuální prací, plus poznávání slavných lidí.... Prostě se na to koukněte ;) 90%

Jménem krále (2009)

Snaží se to tvářit jako velkofilm, ale malý rozpočet a česká produkce z toho přímo čiší. A scénář je taky takový nemastný neslaný... Hvězdu za Rodena, Dolanského a Rašilova, jinak naprostá ztráta času.... 25%

Transformers 3 (2011)

Opět skvělá podívaná. Těšil jsem se na Rosie Huntington-Whiteley, ale musím uznat, že Megan Fox mi tam seděla víc. Jinak Shia LaBeouf opět předvádí to co mu jde nejlépe a to hraní plus dokonalej Malkovich. Jinak Jablonsky opět nezklamal (tedy ne že bych to ani očekával ;) ). Jedinou výtku mám k délce filmu. V předešlích dílech jsem si říkal, že je tam "válka" Autoboti vs Decepticoni jen chvíli, ale teď je zase až moc dlouhá. Chtělo by to nějaký ten zlatý střed ;) 90%

Replay (2009)

Krásné, smutné a hlavně pěkně provedené. Moc se mi líbí návaznost snímku s páskou (pokud nechápete koukněte na film, nebudu přeci spoilerovat ;) ). 80%.