Neon Demon (2016)

Až na ten ultra revoluční ending kdy si vychrtlice č.3 vrazí nůžky do peetchi, tak jsem se u filmu nudil AF. Bohužel ani ten revoluční ending tak skvělý nebyl, jelikož nůžky v 3,14či už byli v Lištičky, takže za to bohužel jen jedna hvězda, že se opovažují napodobovat tak skvělé dílo! Sic, druhou hvězdu přidám za to, že jsem si mohl užít ve 4Kčku Jenny jak si prstí nad mrtvolou, dobrej matroš.

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Šéf: "Katko, dodělejte mě, pardon, dodělejte mi ty vektory přistání na M83 a přineste mi je dneska večer na promenádu mejch kuref." Katka: "Ano pane presidente" Katka maká v kumbálu na košťata jak v cimře Harryho Pottera, samozřejmě v mezistřihu, jelikož scénárista neměl dost velkou kapacitu na napsání onoho mezistřižního pitchonu, zatím co šéf kterej přišel zrovna od Metina, roleplayujícího v KoboltAI šéfa společnosti, si užívá nežeroucích kurev na děvkomolu. Kdežto přijde Katka do zákulisí onoho děvkomola, dle (až moc) rapidně sepsaného scénáře a shání se po šéfovy. Šéf stojí na molu a užívá si popularitu jakožto smetánka - s 4 fotografama kolem děvkomola (Jelikož větší budget už holt neměli) -  a Katka nakráčí a rozseká se před šéfem na molu, a udělá společenské, tak ří-kajíc fó páá. Šéf ji vyžene jak dobytek na farmě, a Katka má padáka. Načeš následný den ráno jí šéf volá, že je povýšená páč mu zvedla PéeRko, originálním výstupem lobotoma bez kondicionéru. Načeš Děvka 1 a Děvka 2 (další z hlavních postav) maji záchvat vaginismu, a kujou pickle na Katku, aby mohli ještě více natáhnout ten scénář. Katka je vyhozena za pokus vyčištění okurkových semen z Jeansů šéfa. Katka je vyhozena za to že popletla čísílka jelikož má problém ve svém extrémně naplněném osobním životě. Katka je vyhozená za to že v předposlední episodě zavadila a sekla se rovnátkama o ráfek šéfa, jelikož si konečně už snažila vykouřit finále, ale zvrhlo se to v celou episodu v kanceláři, kde se Katka a šéf snažily zakrýt to, že je katka zaseklá na jeho klobáse - Když šéfův stůl nemá přední díl, aby mohl cokoliv zakrýt. Tímto začíná největší premisa seriálu, a to je rollercaster vyhazování Katky ob den či dva takový, že menší rollercoaster zážitek má i osmnástka v tomorrowlandu. Což vychází zhruba na dva výhozi z práce za období, kdy si třináctky už půjčují Olvejsky od matky, svoucně tahající papírové kapesníčky na utírání slziček, jak už z řezání žiletek ve své děloze, tak z vyhazování Katky, a nemohou se né a né rozhodnout, co je teda tou příčinou! Budget zhruba takový že by na něm přežily jen Rodinná Pouta či Ulice. Výkonny herců tak profesionální, že se neobtěžovali nahrávat každou scénu napoprvé, bez přetáčení. Příběh extrémně přepálený - pokud to má být příběh, kromě toho obsáhlého scénáře, cituji: "Katka je hnusná, zabouchne se do šéfa, za série bude vyhozena šedesát devět krát, a pak si šéf uvědomí (po tom co se Katka namaluje a nechová se jako psychopat co chce jeho oběti zavírat do sklepa, s tím že je posadí a sváže na židly, s tím že je tam má protože žije v sebeklamu, že jí oběť taky tak fanaticky miluje) že Katka vlastně není tak hnusná, a je jeho ideální partnerkou. Myslím. Nevím, už si tu splívanou mrtku nepamatuju. Ono kdyby opravdu Katka byla psychopatka, a když by nebyla v práci, lovila by ve městě svoje yandere oběti, a týrala je ve sklepě svojí láskou, a seriál by stvořil svět více groteskní, jako třeba v seriálu Daria, byl by to absolutní odvaz! Bohužel. Koneckoncůch, jediní herci co věděli co dělají, bylo duo Prosrána - Václav Vydra a Jana Boušková. Toď vše. Aneb když se Češi bez bububudgetu snaží udělat "stylovou" agitaci na americkou předlohu. Tuto recenzi jsem sepsal, zatím co jsem si vařil instantní nudle Samyang s příchutí kimchi. a smažil slaninu. Proč vás to má zajímat? Nevím, ale rozhodně je to zajímavější než tato low-budgetová kouřosračkoida.

Sunshine (2007)

Jedno z nejlepších (né-li nejlepší) vesmírný sci-fi všech dob (když se samozřejmě nepočítá Kubrickova Space Odyssey). Vědecká výprava kde se lidi chovají jako vědci? Ano. Neočekávané zvraty a megální napětí? Ano! Dechberoucí audio-visuál s absolutní atmosférou? Sakra jo! Jen škoda že film je dost neznámý, Zastíněn "většímy" filmy v tomto žánru. Dost lidí tu píše recenze se škatulkováním vúči Event Horizon, což nechápu proč, jelikož Even Horizon byl oproti tomuto filmu, co se týče chování postav, jen parta lidí co si snaží hrát si na vědce, film nedával kdoví jaký smysl, a i na rok 97 audio-visuál nebyl zrovna výborný. Kdo tento úchvatný film neviděl, nemůže si říkat scifista.

Kuro no šókanši (2022) (seriál)

Dal bych 4 hvězdy hlavně díky dynamice soubojů, nebýt toho, kdyby se po polovině série, anime nezměnilo na absolutně nezajímavou hovádninu. Chválím akci, jelikož to díky bohu není jedno z těch anime, kde máte akční scény typu: "Frajer máchne jednou mečem, pak ještě jednou za pár sekund, a pak se tam deset let žvaní když se má ku*va bojovat (Jak jsem již psal, jen do poloviny série). Takže srážím až na dvě hvězdy, A to to začalo docela zajímavě. Sice kažuální to počin.

Umbrella Academy (2019) (seriál)

První série je dobrá. Sic i s tím vším visuálem a metráží, by si člověk řekl že to bude skvělý. Seriál sice dokážu doporučit, ale nedokážu ho mít rád na alespoň 4 hvězdy. Rozjede se v podstatě až ve čtvrté episode, a to bylo dost odradivé. Je to spíš taková odbitová kažuální oddechovka, než virální bomba ze který by všichni hltači žánru stříkali. Doslova jediné pořádné taháky pro mě byly, charakter Čísla 5, Importovanýho Nathana z britskejch chuligánů po tom co mu přestalo vydělávat Vegas, a Importovaný Jodie z Beyondu. Též charakter Dýglového Koblížka nebyl k zahození, jinak mě tu bohužel nic jiného kdo ví jak nenadchlochlo. Lehčí nadprůměr za visuál, herecký výkon Čísla 5, a konzistenci ohledně časové relativity dějových linek.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Dokonce větší odvaz než-li Heroes, ikdyž zmetci neměli tolik budgetu, a zahrnuje dost komedie a scén s pubescentníma neurvalcama. První série je solidní rozjížďka, a druhá série byl jeden z nejlepších počinů co se týče víc naturalističtějších superhrdinských příběhů. Bohužel na konci dvojky pro mě seriál skončil, jelikož zaprvé, ve trojce už odcházeli herci, a příběh byl už těžce meh. Ačkoli není to dvěstě z deseti ign, každý fanoušek superhrdinských počinů, má povinnost tento seriál sjet. Vinc Pope udělal se soundtrackem zázraky, a atmosféru světa to dokresluje výborně.

19-2: Policie Montréal (2014) (seriál) odpad!

Ubrečená policejní složka a vyobrazení práce policie, přesně tak jak nefunguje. Doporučil bych lidem co tohle hodnotily jinak než odpad, si uvařit heřmánek a dostat se z toho drogovýho opojení.

Super (2010)

Fabrikovaný, občas nacpaný klišákem a trapností - cuckold story 2010. Do filmu jsem šel jen kvůli oné scéně s Ellen Page, ale musím říct, že celý film zahalil onu scénu, a konec to mělo dost neočekávaný. Je škoda že tento film byl zahalen Nářezníkem a tím druhým filmem co si furt nepamatuju. Je to surově oplácaný groteskním kořením, zabalený a obalený do nekorektnosti a krve, a usmažený do skoro křupava rozpočtem, který byl využit (na to že byl tak malý) velmi dobře. Herecké výkony nejsou kdo ví co. Neměli ani Kejdže. Ale po dokoukání si myslím, že kdyby cuckoldi a sněhové vločky nesundali hype předběžnými recenzemi a PEGGINGEM.. teda PEGI v kinech a televizích jen kvůli reverse rape-scéně, tentacle hentai v televizi ve filmu, přehnanýmu násilí, goru, a slovíčku popisujícího ohýbajícího se pracovníka na plantáži bavlníkové, tak by tento film byl těsně pod výsluním Kick-ass, a ne hluboce pod ním. Já si pár trapných scének užil jelikož jsem přistoupil na rezižérovu rozehrávačku, a taky díky tomu, že dost chvil zachraňovala psychoEllenka. Po filmu jsem si řekl: Áno, to já rád, a nasolím tomu pět hvězd. Pokud jste někdo viděl "God Bless America", myslím že se vám tento film bude líbit. Má to závan stejných atmosfér a sureality.

Kick-Ass 2 (2013)

Dvojka jiná než jednička, kvalitka ve výsledku stejná. 2013?.. Tak to je pohoda..