Kick-Ass (2010)

Tak to je pohoda.

Deadpool 2 (2018)

Aneb když někdo prohlídl habaďůru scénáře z X-MENa o cestování časem, zparoduje to, udělá to líp, a ještě si originál dobírá.

Deadpool (2016)

Svěží vánek co se týče family-friendly superhrdinských filmů. Skvěle. Přidávám hvězdu za mojí oblíbenkyni Ginu.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Úctyhodné "finále" série, kde obsazení je na výbornou, se soundtrackem od Póvla.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Aneb když uprostřed série začnete psát o cestování časem.. Nefunguje to.

X-Men 2 (2003)

Pokračování s panem kolečkem rozhodně nemá tendence dělat chyby druhých dílů známých sérií filmů. Jen tak dál.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Kdyby většina filmu nebyla nudná, dal bych vyšší hodnocení. Ale jako informační lore film o Wolvešákovy dobrý.

X-Men (2000)

Storm, Kyklop.. Jak říkají vám? Kolo?

Barbie (2023) odpad!

Ani nedokážu popsat co jsem to právě viděl. Jen si pamatuju že Margotka na konci filmu zandala ftípek o svojí vagíně jak jedna ze sester píčiprdových, a pak zatmívačka. Teda vlastně, zarůžovačka. Audio-visuál v pohodě a Sójová tyčinka s Řidičem hrají dobře.. to tak nějak všichni pravda jest ale, tohle mě těžce obletělo + mě z filmu rozbolela hlava. Navíc, za ten lesbo negrodenc asi v polovině filmu jsem chytil náladu, napsat email vedení CSFD, aby přidali funkci, že jednou za rok můžete dát jenomu filmu/seriálu atd, hodnocení "Superodpad". Ostatně, film se snaží bejt ublitě korektní.