Zákon přitažlivosti (2004)

Mylsim ze jedna z tych lepsich romantickych komedii. Mne osobne sa to lubilo velmi. Julianne to tam vazne seklo a nepamatam si v ktorom filme som ju zastihol viac „sexi“ ako tu. Najviac zo vsetkeho som sa vsak bavil na Brosnanovi, smial som sa na nom uz od prvej scenky. Stacilo ked dosli tieto dve hlavne postavy do kontaktu a uz som mal usmev na tvari a cakal co bude. Mozno to bolo tym ze som citil ako sa hovori „chemiu“ medzi nimi, alebo tym, ze ked sa stertnu dvaja herci ktorych mate radi v takomto filme, tak to nejde aby sa vam to nelubilo. Tesil som sa z kazdeho zaberu.

Den nezávislosti (1996)

Pre niektorych klasika, pre inych "bullshit". Pre mna scifi oddychovka na ktorej som si ako maly ulietaval po kazde ked bola v TV. Neviem ci by som spocital na dvoch rukach kolko krat som to videl. Pri prejave americkeho prezidenta sice kyvem hlavou vzdy, ale je to pozeratelne stale. Randy Quaid na konci vzdy dojal... Pred desiatmi rokmi by som dal urcite hviezdiciek 5.

Město (2010)

Jeden z dokazov toho ze Affleckovi to ide lepsie za kamerou ako pred nou, aj ked myslim ze tuto mu to islo aj pred nou. Pre mna jedna z naj krimi poslednych rokov. Podstivo natocene ceny, ziadne prehnane smiesne „strielacky“. Zhodneme sa ze film ma nieco spolocne s „The Heat“, ale pre mna nie tolko aby som tym bol ovplivneny, alebo mi to skazilo zazitok z vyborneho filmu. Nechcem sa ani do teho nejak zamotatavat. Jednoducho„spokojnost“. Od tohoto filmu sa uprimne tesim na kazdy Affleckov pocin.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Pravdupovediac som bol trosicka sklamaný. Asi preto, ze som cakal akcný „horor“ a nie sci-fi „komediu“. Uvod pekny, zbytok som si predstavoval ako sa Gemma arterton bude krvava brodit nabojnicami a zabijat vsetko co jej vojde do cesty. No zalezi od diváka. Či ma rád taketo filmy natocene s humorom, alebo nie. Trocha humoru neuskodi, ale tento krat mi to moc nesadlo. Dve hviezdicky, tretia kvoli Gemme ;)