Dannyho parťáci 3 (2007)

Po jednotke druhý najlepší diel z príbehov okolo Dannyho partičky. Milujem Rustyho ako žerie na každom rohu a v každej scéne v každom z týchto filmov.

Dannyho parťáci 2 (2004)

Mám pocit, že po jednotke trošku slabšie, ale napriek tomu ma stále táto zostava okolo Dannyho vie potešiť.

Dannyho parťáci (2001)

Takéto inteligentné, premyslené a hlavne aj elegantne zahrané filmy fakt môžem pozerať dookola. K tomu postava Rustyho je môj veľký filmový obľúbenec.

Vesmírní kovbojové (2000)

Žiadne veľdielo, ale ani sklamanie. Čakal som veľmi málo a nakoniec som bol príjemne prekvapený. Starcom to v celku šlo, aj keď mi americký mesiášsky komplex moc nevonia.

Minority Report (2002)

Dnes po dlhom čase som si to znova pozrel a aj po vyše 10 rokoch ma to vie stále nadchnúť. Kvalitné Sci-Fi s oči neboliacimi efektami, dejom a zápletkou na úrovni.

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Stále ma vie pobaviť, takže ja som spokojný.

Jumper (2008)

Dnes som si to pozrel po druhýkrát od premiéry a asi som bol vtedy v mega dobrej nálade. kedy sa mi páčilo všetko, čo som zhliadol. Teraz už vidím, že to bolo veľmi priemerné. Jediné, čo sa mi stále páči je počiatočný nápad s teleportáciou a názov JUMPER.

47 róninů (2013)

Keby nebolo samurajov a Keanu, tak by to hodnotenie dopadlo u mňa veľmi zle. Dej aj efekty ma sklamali.

Jasmíniny slzy (2013)

Cate fakt zahrala veľmi úžasne takúto otravnú ženskú, celkovo však film nezanechal vo mne nejakú veľkú pozitívnu odozvu.