Berlínská mise (2013)

Veľmi dobrá akcia na ázijský špionážny spôsob!! Aspoň ja som sa rozhodne nenudil.

Michael Kohlhaas (2013)

Mads a ozvučenie múch na každom rohu super!! Ale to korytnačie tempo, ktorým sa to uberalo mi vzalo všetky sily, aby som si to náležite užil.

Noe (2014)

Už začiatočné scény ma nútili sa zamyslieť, či nebola chyba prísť na tento film. Neskôr sa to trošku zlepšilo, ale rozhodne nič extra. Noe sa mi v Russelovom poňatí mesiášskeho gladiátora so svedomím páčil, ale viackrát si to asi nepozriem.

Vítejte v džungli (2013)

Čakal som oveľa horšie pocity z tohto filmu, no nakoniec si to u mňa našliapol do pekného priemeru. Niekedy dosť hlúpe, ale tak nemôže byť všetko inteligentná zábava.

LEGO® příběh (2014)

Asi som musel byť na inej verzii, pretože oproti komentárom a hodnoteniam iných užívateľov absolútne nechápem, kde bolo niečo vtipné. Za celý film som sa ani na jednej scéne nezasmial. Pár scén som aj prespal. Veľká hrozná nevtipná nuda!!

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Oveľa oveľa lepšie ako jednotka!! Konečne sa na to dalo pozerať a po poslednej scéne som si vravel, že normálne som zvedavý ako to skončí. Super!

Jackass: Děda Mizera (2013)

Tak takéto bláznivé veci môže robiť len Johnny Knoxville. Na niektorých veciach som sa nehorázne smial, aj keď ide o veľmi potupný štýl humoru, inde to už bolo prehnané. V konečnom dôsledku som sa dosť pobavil. Dej je síce taký všelijaký, aby sedeli scénky, ale teda riadny trip deda s vnukom. A ten krpec ako to hral to bola bomba!