Ils (2006)

"Oni si s námi nechtěli hrát"

The Crypt (2009) odpad!

Děs a běs,Krypta o které skoro nikdo neví,ale svítí se tam žárovkama,a hned u vchodu je vypínač,šílený střih,který musel dělat nějaký amatér,no hrůůůza! Duchové kteří akorát škrtí,sem tam se na vás podívají z vody,šílené chování postav,režisér nejen že točil vykrádání hrobů,ale také dialogů a trapné lekačky a posledních 20 minut děs a běs!

Ben Hur (1959)

Velkofilm,který není vyjímečný žádnýma trikama,ale příběhem

Vlkodlak (2010)

Všechno pěkné,kostými,doba,herci,ale to hlavní,co mělo vzbuzovat hrůzu,se nedostavilo,akorát zdigitalizovaný vlkodlak,který měl celkem dobrou masku,ono to bude asi tím,že je to více komerční a hrajou tam kapacity,jinak by to mohlo být dobré béčko jako v 80 a 90 letech.

Den pro mou lásku (1976)

Moc pěkný příběh,který na mě přenesl žal hlavních protagonistů o ztrátě dítěte a vyrovnáváním se s tím.Hlavní role byla pro mě hudba Petra Hapky,protože ta dodávala celému filmu tu správnou atmosféruJediné,co mi ničilo nervy a překvapuje mě že se tady o tom nikdo nezmiňuje byl všudypřítomný komentář Luboše Ondráčka (!!!) který pořád říkal akorát co vidíme a stále mě vyrušoval,kdyby ten film nebyl tak zajímavej,vypnul bych ho!

Alenka v říši divů (2010)

Svět v říší divů je po vizuální stránce perfektní a tvůrcům se to moc hezky povedlo,je vidět že se na tom nešetřilo,když nesl Depp Miu tak to bylo vskutku věrohodné,nebo zmenšení či zvětšení i drak,umělý koně,ten maxipes či co to bylo,příběh také hezký více pohádkový,než jsem u Tima zvyklý,ale přece jen to produkoval Disney a Alice byla moc pohodová a příjemná holka,žádný trdlo.5* moc podobným filmům nedávám,neviděl jsem to ani ve 3D,ale nepotřeboval jsem to,protože to bylo moc pěkný:-)

Kick-Ass (2010)

Čekal jsem hodně,to bylo pro mě osudné.Nevadí mi,že 11 letá holka masakruje lidi,ale zmasakrovat nějakých 10 šmejdu v úzké chodbě?! Vážně sorry,ale tohle by snad dokázal už jen James Bond,a navíc její závěrečná rvačka,chápu že má trénink,ale v jedenácti letech? Navíc zvolaní: "Jdu si pro bazuku" bylo děsné,buď ten černoch měl snad ještě menší myšlení než ta jedenácti letá holka,že si myslí,že když tam vystřelí bazukou,že to udělá jen nějaké malé bum? Navíc zápletka s mafií je zde branná jako čajíček...Scény a akční sekvence byly na professionální úrovni,to nelze upřít i zvukové efekty byly vážně bomba,ale k čemu to všechno je,když příběh je slabej? Trošku mě mrzel Nicolas Cage jako pan "Big Daddy,nebo Bad Daddy? vskutku nevim,navíc kostým jako ušitý z Batmana,a ten kluk mi připadal jako Harry Potter s těma brýlema a rozcuchanejma vlasama,lovestory nestála za nic.Veliké zklamání!

Ulice (2005) (seriál)

Je vskutku podivné,že už to běží tak dlouho,každý den skoro hodinu,a neustále se na to lidi dívají,buď v té televizi nic jiného nedávají(čemuž bych i věřil) nebo to ty lidi fakt žere.Mě osobně by nebavilo se dívat,jak pořád někdo dokolečka omívá vztahy a jejich rozchody,pomluvy,rozvody a kdoví co ještě a co mě vážně rozesmálo bylo,jak dokáží ženský v pékárně víc kecat,než dělat,by mě zajímalo,kde to viděly.

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Být v roli 8 letého erý žije ve 2.světové válce,který poslouchá,že židi jsou špatní a že potkat "hodného"žida je snad nemožné,to jen tak nepochopí.Taky je zajímavá proměna 12 leté holky,která si jeden den hraje s panenkama,a druhý si lepí plakáty hákových křížů a jiných komunistických nesmyslů zeď a je od učitelů a novin "nasáklá" taktéž vším špatným o židech.Nebo když vidíte stoupat kouř z velkých komínů,a teď jen tak někdo prohodí,že ty židi pěkně smrděj,kruté.Ale asi nejhorší a zároveň nejvíce emotivní závěr je,když onen 8 letý Bruno,který se skamaradil z jedním klukem židem,který nemohl najít v táboře tátu,a ten kluk,že mu ppčý pomůže ho hledat se tam podhrabe,převlékne se do jejich "pyžam" a nevědomky nakráčí do samé plynové komory...

Všichni do jednoho (2007)

Vskutku ojedinělý projekt,s dobrým scénářem.Sám jsem se divil,že jsem se po celou dobu nenudil.Tmavé sklepení,jen kamna a voda v nádržích,konzervy s masem a nějaké to ovoce,dosti ponurné.Na to že se to točilo v jedné jediné místnosti to bylo dobrý,herci se chytali i přehrávali,se scénu s močením jsem se musel smát,to byl asi jedinný okamžik.Trochu mě štval konec a to tím,že si všichni mysleli,že když nezmáčknou to tlačítko,tak je tam nechají umřít,což bylo dosti ubohé na vyvolání paniky a vlastně celého toho posledního vyvrcholeního.