Prázdniny v Římě (1953)

Popravdě řečeno,až v posledních 5 minutách jsem se rozhodl,že dám 5*,Audrey je neskutečně fotogení a překrásná a půvabná princezna s krásným úsměvem,který mi hodně připomíná Natalie Portman.Nejdřív mi to přišlo jako pruměrná love story,on ví kdo je,ona dělá blbou,pak ona zjistí kdo je,porafou se a pak se smíří.Jsem velice rád,že tento snímek vybočuje z této linie a je tak vyspělý a v podstatě i reálný.

Plán 9 (1959)

Jako sranda to nevyšlo a jako něco vážnějšího,na to to bylo amatérsky zahraný a použitý levný triky.

Nekromantik (1987) odpad!

Byl jsem doporučen jením uživatelem,a dokonce srovnával tento snímek s Holocaustem.No,tento snímek nesahá ani po kotníky Holocaustu co se týče bizarností.Sex s mrtvolu,co vám budu povídat je hnus,ovšem je otázka,jak se budete na tento film dívat.Buď jako fanoušek extrémních filmů,nebo se vám bude dělat zle.Co se týče úplného závěru,tak to bylo nejvíc trapné,protože dosáhnout orgasmu vlastním zabitím,to už je něco extra.Buď to rejža myslel vážně,nebo to celý myslel jako vtip.Ať to myslel jakkoliv,byl to děs.

Agáta a V.I.P.ky pipky (2008) (pořad) odpad!

Agáta je jedna z největších trapných celebrit v česku.Už její prohlášení,že kdyby nebyla "zlou" holkou,nikdo by o ní nevěděl,takže se snaží na nás pokukovat z podřadných plátků,co kdy kde a ským dělala a jak byla namazaná.Aspoň že Blesk a ruzné paparrazi mají o čem psát a Agáta jim dává slušnou obživu.Skutečně bravo,Agáto!!

Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? (2009)

Na Česko velice slušné dílko plné roztodivných bytůstek žijících na pár metrů čtverečních,a přesto to vypadá,jako by to byl jeden veliký svět,navíc příběh je osazen jako z pohádky o ukradené pannence netvorovi a o její strastiplné cestě k vysvobození.Rozmanitosti se zde skutečně neštřilo,co mě potěšilo byl určitě vláček,moře a jednoznačně létající lux se křídly.Vskutku pěkná práce

Terminator Salvation (2009)

Pro mě lepší než trojka,ta byla spíš parodií sama na sebe.

Válka nevěst (2009)

Skutečně děs,herecké výkonny byly fakt dobrý,ale samotný film byl děs a hrůza.Fakt,tak pitomý příběh jsem už dlouho neviděl,těm ženským šlo jen o to se vdát,a však celý film byly jejich partneři na druhé vlně a jim šlo jen o to,aby to té druhé nevyšlo,a to jen proto,že měli obě jen jeden termín svatby v jeden den,a nemohli se zaboha rozhodnout,domluvit která ho bude mít v ten den.

Uvnitř (2007)

Film Uvnitř mi co se týče pomalu extrémem připomíná Martyrs,a i když ten film nebyl tak šokující jak tenhle,tak Francie mě začíná šokovat svými originálními a poměrně brutálními horory.Vzít si do hororu těhotnou ženu,která má před porodem a navíc vlastně vidíte i ten holí pupek s životem uvnitř vám,respektive ženám moc dělat nebude.(nechci psát co se tam bude dít,ale realně to vypadá)Tento film vážně není vhodný pro slabé povahy,umrtí nůžkami je dost drsný,nemluvě o jiných smrtících technikák a litrů krve,které si tady divák užije dosti a samotný závěr je vážně hustej.Co se týče způsobů zabití,křiků a krve,tak jasných 5* a to dám málokterýmu hororu.

Hannah Montana (2009)

Upřímě mě překvapuje,jak mohl mít tento film nějaký úspěch,zřejmě je fakt,že za velkou louží tohle baští dětičky,ale prostě pro větší lidi tohle není,je tu "překlišováno",děj je hrozně předvídatelný a o závěru ani nemluvně,prostě skutečně pro malí holčičky,který ještě neokusily náš "normální" život.

Sloužit Sáře (2002)

Líbilo se mi,že Matthew Perry tady měl stejné hlášky jako v Přátelích,to bylo vlastěn to jediné,co mě táhlo na ten film,ale sranda to docela byla:-)