Americké psycho (2000)

Christian Bale je největší borec a neuvěřitelně přesvědčivý.A také je neskutečně nedodělaný konec,jinak bych dal zaručeně 5*

P2 (2007)

Ano,jakmile se chlapovi blíží třicítka a dlouhou dobu nemá vztah,tak začne blbnout,a může to skončit až tak,že dlouhou dobu pozoruje ženskou,která pracuje ve firmě,kde on dělá hlídače parkoviště a jednoho štědrého večera jí omráčí v garážích,trošku ji psychicky vydeptá,lásku ji naslibuje,manželství,svého pitbula na ní poštve a jak se mu ona odvděčí? No,kromě pár bodných ran ne moc hezky:-) Byl jsem rád,že tam nebyly přehnaný scény a všechno se to dalo dobře strávit.

Česká policejní akademie 1. (1993) (TV film)

Televizní verzi neznám,ale audio nahrávky byly nepřekonatelné,a vždy jsem se mohl potrhat smíchy a i když je to už tak starý,pořád to poslouchám a neomrzí mě to:-)

The Gravedancers (2006)

Myšlenka není špatná,každopádně jako u většiny filmů,ale je tu moc předvídatelných předpokladů,navíc nasadit sem herce,kterého znám z Útěku z vězení,mi celý film připomínal herce z Útěku z vězení,což je škoda.Čekal jsem to vymakanější a i když lekaček je dost,tak to nezachrání

Magion (1984) (pořad)

Nezapomenutelné:-)

Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Vladimir Čech byl bůh v tomhle pořadu,ty jeho lyšácké pohledy a jeho znervozňování soutěžící bylo dobrý:-))

5 proti 5 (2007) (pořad)

Lepší Lesák,než Novotný,ten už neví,kde by se mohl chytit!

Kolotoč (1996) (pořad)

To moderovali i Gondíci?! To muselo být něco:-))

Riskuj! (1994) (pořad)

Je azž neuvěřitelné,jak se tento pořad dlouho držel.A pro mě je ještě neuvěřitelnější,kolik odpovědí na tolik otázek moje máma věděla:-)

Poslední týden (2008)

V jednoduchosti je krása,a tento nezávislý snímek je rozhodně krásný a svoji něžnou hudbou a nekonečnými mílemi najetými motorkou s Joshuou byl jemný a plný dojmů,i když některá klišé byly bijícimi,tak nad tím vším mávnu rukou.Možná to někomu přijde nudné,ale co kdyby se to stalo jednou vám? Člověk nikdy neví,jak ho to změní.