Nedělní partie (1998) (pořad)

Jedinej důvod,proč se na to nedívám je,že tam nikdy nic nevyřeší a akorát říkají,že KDYBY udělal něco tahle strana a tamta strana...Kdyby spíš říkaly,co udělaj oni samotní..

Volejte Novu (2003) (pořad)

Když to ještě dělal Železný,tak aspoň tam lítal jeden dotaz za druhým,a člověk něco věděl.Teď se tam lidi ptaj,kolik dílů ma ta a kolik ta telenovela?! A tím zabijí půlku pořadu a zbytek je o už o jejich klasických koláčů,a ukázek z připravovaných super mega filmů,které si nesmíme nechat ujít,aby se mohla Nova chlubit dašími plnými koláčemi sledovanosti.

Česko hledá SuperStar (2004) (pořad)

1.řada byla dobrá a neušel mi ani jeden díl,a postupem dalších superstar až prozatím do česko-slovenské superstar jsem toho už moc neviděl..

Boogeyman 3 (2008)

Ačkoliv se boogeyman vrátil opět jako přízrak,tak scénáš a celý příběh mi až moc připomíná Noční můru v Elm Street,taky potřeboval aby v něho věřili,taky tam byly hektolitry krve..Jestli tohle náhodou netočil nějakej jeho fanda a úplně závěrečnej konec s holkama na koleji byl neskutečně stupidní a okoukanej.Film jako takovej není špatnej,jen dotáhnout děj.

Boogeyman 2 (2007)

Blázince a podobné ústavy byly,jsou a vždy budou dobrou živnou půdou,ale co se týče konce je hroznej a nedává smysl,což mě naštvalo úplně nejvíc.Akorát to ničí jedničku!

Nezvaná (2009)

Klasika dnešných hororů,kterých je na tucty,prostě vše okoukané,od melodramat,přes ducha,který během pár let má pořád stejnou vizáž,nebýt toho slušného konce,dal bych jen 2*

Trapasy (2007) (seriál) odpad!

Tak trapné a toporné herecké "výkonny",kde je trapný i ten nastavitelný smích....Děs a běs!

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Když jsem byl nemocnej a nebylo se už na co koukat,tak jsem zavítal na archiv Streamu a pustil si pár těchto pořadů.Ne,vážně už nikdy více,dívat se na to,jak někdo přibral,zhubnul,zbohatl,zchudnul,má ošklivé/hezké šaty,v čom jezdí,kam jezdí s kým spí,kolik má plastik....... Šmankote!!!!!!!

O život (2007)

Někdy když byl tenhle snímek natočen jsem četl,že je to Kotka vážnější role,a že ho to popostrčilo dále.Ale já vám tady napíšu,a taky si to přečtěte,že to není žádná pravda.Kotek je zoufale nudnej,všechny dialogy jen tak odříkává a o nějakém hraní nemůže být ani řeč.Kam vůbec ta česká kinematografie spěje?!

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Ač se to zdá nemožné,tak i čtyřka je plná akčních honiček,neotřelých vtipů a skvělým dějem