Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Skutečně kvalitní pořad,který má sice trochu více svérázného moderátora-kuchře,ale který tomu všemu rozumí,a aspoň se trochu otevřou českému národu obzory,že nejde všechno předělávat na Italsko-českou kuchyni a že se vyplatí podívat se do těch kuchyní co vlastně někdy za "experimenty" musíme jako zákazníci konzumovat.

Hory mají oči 2 (2007)

Překvapilo mě,že ty potvory zabili během prvních 40 minut přes polovinu vojáků na kopcích,kde mohli být dobře vidět,tak za dalších 40 minut se jim podařilo zlikvidovat jen polovinu zbývajících a to navíc uvnitř jejich obydlí.Vskutku vzláštní.

Pach krve 3 (2009)

Nasadit sem krutý vězně byl dobrý nápad.Krutější ale už bylo jen to,že si šli víc sami po sobě po krku,než po tom skřetovi.Navíc bylo naprd,že po zabití toho malého skřeta tam už zbyl jen jeden,což mě naprosto zklamalo.Takže ostatním muklům to bylo jedno a vsadím se,že kdyby tam pobíhaly aspoň tři,tak šli po nich a mohla tam vzniknout i nějaká soudržnost a více akce ale akorát zmizela atmosféra,která první i druhý díl dělala pěknými.Navíc ten nemožně otřepanej a už v tolika hororech použitej konec,že vždycky jeden přežije,nebo,jako je v tomto případě se z nenadání,a kdoví odkud kde vzal další skřet a tím vznikla typická otázka: bude další díl?? Neskutečně pitomé!

Zrůdy (1932)

Překvapuje mě,že tento snímek byl zakázan v tolika zemích,a ještě dalších 30 let,jedná se vlastně o hendikepované lidi.Taky jsem si říkal,jestli tam nebyly nějaké masky,ale na začtku 30 let by asi těžko udělaly trik s člověkem,který nemá nohy a chodí po rukou,nebo obličeje těch dětí.Pro dnešního diváka to není tak hrozné,hlavně když vidí takovéto "lidi" v hororech,ale i tak to má pro mě velký filmový zážitek,protože i když se film jmenuje Zrůdy,tak tam jsou akorát ty postižené děti,které se taky snaží žít v naší společnosti,a je také škoda,že ve 30 letech,se na to dívaly tak nehumálně.

Rec 2 (2009)

Ne nemoc dobré pokračování,lekačky už nebyly co dříve a měl jsem vždy dost času se připrait na další,navíc změna z viru na ďábla nebyla zrovna in.Pokračovaní nemuselo být.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Dobré obsazení,ale ten příběh pro mě nejevil příliš citu a hloubky.Digitálně je to skvělé,ale co naplat,když příběh silně pokulhává,a nezaujme?

Legie (2010) odpad!

Skvělé,až nás bude chtít Bůh znovu zničit,tak na nás pošle "zombíky v podobách andělů,kteří se v tělují do lidí,navíc jich jde proti hlavním představitelům asi tisíc a stejně je nedokážou sejmout.Tohle je vysmání se jak divákovi,tak celému křesťanství,navíc se narodilo děťátko,které to mělo zastavit,zajímalo by mě,kdo to jako měl být?! Snad ne Ježíš? Protože to už by byla ta největší kravina! Neskutečná blbost!

M*A*S*H - Nashledanou, sbohem a amen (1983) (epizoda)

Po vzhlédnutí skoro 200 dílů,byl tento závěrečný díl smutnou událostí,tolik hlášek,nadávek,nemocničního hůmoru,skvělých herců,kvalitního dabingu,jsem ho ani nechtěl vidět.Jsem byl tímto seriálem nasáklý jako tampón na operačním stole.Rozlučkový díl,kdy se všichni spolu loučí,a nevědí,jestli se ještě spolu uvidí,bylo pro mě hodně smutné,vždyť toho tolik prožily a zažily.Tak s bohem M.A.S.H.I :-(

Půlnoční polibek (2007)

Super filmeček,Sára Simmonds se nejdřív prezentuje jako rozmazlený fracek a na začátku se její pusa ne a ne zastavit proudu jejích slov,je na ní vidět,že nejspíš něco prodělala,nejspíš nějakou citovou operaci,která nedopadla moc dobře,později se ale ukáže,jak je to něžná a citlivá holka,která jako ostatní hledá někoho k sobě,i když to navenek moc nevypadá.A Scott je klučík,který je očividně nešťastný,nemůže najít vztah a vlastně i když mu Sará utíká,tak jde za ní,a řekne jí,že je vlastně zoufalej (kdo by nebyl bez lásky 6 let? )ale i přes to se to dál pohne,a konec? Fantastickej,ne vždy je dobrej happy end.

Pekelná noc (1981)

Stejně,jak se uzamkl zámek na železných vratech,tak vemě se uzamkl strach na celý film.Perfektní atmosféra starého hradu,kde se bojíte každého poohlédnutí za sebe,skvělá strašidelná hudba.Pánové domácí sice nebyly tak strašidelné,zato jejich siulety ve světlech vzbuzovali vskutku strach.