The Gravedancers

• Slovensko Tanec s mŕtvymi

Po prepitej noci na počesť náhle zosnulého priateľa sú Ellison, Harris, a Kira prenasledovaní duchmi detského pyromana, vraha, ktorý zabíjal sekerou a násilníka. (oficiální text distributora)

Gilmour93

Od nynějška chodím na hřbitově jen po vyznačených stezkách a případnou potřebu močit vykonám až za branami areálu.. Mendez je evidentně velký fanda Sama Raimiho a nebo je to vzhledem k roku výroby Drag me to hell naopak? Tanečníci z kerchova na mě dýchli sympaticky staromilskou atmosférou, kdy kameraman netočí ze hřbetu rodeového býka a člověka pak ani tolik nepřekvapí, že vše vyvrcholí jako by nacisté zrovna otevřeli Archu úmluvy. Když si přidám umění udělat z dějové naivity přednost, efektní práci se strachem z neviděného a hravý nadhled spojený s nástupem lovce paranormálních aktivit v podání T.Karyo, tak mému stažení do pekel už nemohlo nic zabránit. Jen doufám, že není pod parketem Star Dance nějaké pohřebiště, aby pak při úplňku někdo nenaháněl Metráčka se sekyrou.. Purcell má velkou hlavu, jak pytel od banánů, Purcell se v davu neztratí.. ()

zolo23

Vcelku zaujímavý horor sa z toho vykľul:-) Posledná scénka ako vystrihnutá z béčkových hororov točených v 80-tich rokoch. Najviac som sa pobavil na tom, keď do budovy vrazila Harrisova žena. Nezdalo sa Vám čudné, že pri cúvaní z budovy to trvalo nejako dlho? (Ako by tá budova mala 100m..) Nevadí 6/10 ()

Karamanlis

Chválim drsné poňatie a nápad s duchmi zosnulých psychopatov, ktorí si zo záhrobia prišli vybaviť účty s trojicou "gravedancerov" sa mi tiež páčil. Dej tu postupne pekne vygraduje a záverečné minúty sú jedna nepretržitá hororová nálož, škoda ale toho, že najmä vo finále sa citeľne prejaví nízky rozpočet filmu a najdôležitejšie scény sú tak nechutne digitálne. ()

Radiq

Úvodní oběšení dokonalé, hlavně ten cukanec, když se lano naplo, hlavně ty cukance tělem, když se lano naplo. Akorát vůbec nevím, co to mělo společného s dalším dějem, když tance na hrobech proběhly až potom. Ono celý je to hrozně béčkový, místy hodně céčkový a někdy bych tomu dal i zetko (obzvlášť digitální efekty v závěru). Potěšil mě jenom Dominic Purcell známej z Prison Breaku, ale tímhle si to u mě moc nepředplatil... ()

Wally

Docela dobrý začátek a i myšlenka filmu se celkem povedla. Bohužel jakžtakž dobrá kvalita se držela asi jen do poloviny filmu a pak to nabralo kvalitativní pád na hranici totálního zoufalství. Posledních dvacet minut bylo jak z parodie na horrory duchařského rázu a na konci to už vypadalo jak v kresleném Scoobym a člověk se musel smát, když viděl jak se herci zuby nehty snaží vypadat vystrašeně...Dobrej rozjezd, průměrnej střed a katastrofální závěr - 2* ()

• Postava Frances Culpepper (Megahn Perry) bola inšpirovaná Velmou zo seriálu Scooby-Doo (1976). (beso74)
  • Po prvej nie príliš vydarenej scéne s mačkou - poškriabala Clare Kramer (Allison Mitchell) - boli zvyšné scény s ňou vyškrtnuté. (beso74)
  • Postava Vincenta bola pôvodne písaná pre študenta, potom, ako úlohu získal Tchéky Karyo, ju prepísali. (beso74)