Riddick (2013) odpad!

Komorní dobrodružná inscenace natáčená zejména v interiérech vylepšená nějakými ty efekty a virtuálními zvířátky. Slátanina, nedívatelná blbost.

Jako za starejch časů (2012) odpad!

2 staří muži chodí po městě a kecají kraviny. Extrasupernudná nedívatelná sračka. Pokud by mi bylo 105 let, dal bych možná 1 hvězdu.

Štvanec (2013)

Plýtké, prázdné, dívatelné do blbého konce jen se sebezapřením.

Lovestruck: The Musical (2013) (TV film) odpad!

Kdyby bylo možné hodnocení "superodpad", použil bych ho. Bohužel zde takové hodnocení není. O filmu je škoda se jakkoli rozepisovat. Pokud máte silný žaludek, podívejte se sami. Nedoporučuji.

Lžeš, zemřeš (2012) odpad!

Takový absurdně slabý, nudný, nenápaditý, hloupý, dlouhý, pomalý, nezáživný, levný, ošizený a pitomý odvar něčeho, čemu by v jiném světě mohli říkat horor. Toto není žádný horor. Toto není nic. Toto je jen nuda a tvůrčí bezmoc.

Lásky čas (2013)

Moc příjemně a citlivě poskládaná jemná a zároveň chytrá komedie, která nepostrádá ani skvělý anglický humor. Nebudete se válet po zemi smíchy, ale tohle je jeden z nemnoha fajn filmů, který zaujme a pohladí po duši. Skvělé podívání!

Konzultant (2013)

Film je zajímavý tím, že se skládá z několika, možná patnácti, několikaminutových bloků. Bloky naskládané za sebou asi mají vytvářet děj, který jsem napoprvé a ani napodruhé dostatečně nepochopil. Ty puzzle (bloky) do sebe nezapadají. Každý blok obsahuje obvykle dialog, který je o ničem, je dlouhý a nudný. V dalším bloku se objeví další postavy, o kterých není zřejmé, kdo jsou a jakou mají ve filmu úlohu, ty vedou další nudný a dlouhý dialog opět o ničem. A tak to jde až do konce. Známí herci to nedokážou zachránit. Je to prostě slátanina keců a dalších keců. Celý děj by se časově bez potíží vešel do 30sekundové reklamy na prací prášek. ... a aspoň by to bylo bez těch hrozných a vleklých keců, které mi opravdu lezly na nervy.

Kámoši až na dno lahve (2013) odpad!

Vydržel jsem to jen asi 20 minut. Je to tak na úrovni Hospody z produkce TV Nova. Možná ještě horší, jen tlachání o ničem, otřesné.

Závod s časem (2013)

Až moc stupidní, aby mohlo dostat 3 hvězdy. Monotónně furt někam jede, nikdo ho nedohoní, všichni havarují, on všem ujede, puberťačka dloubne do web kamery a tím začne posílat obraz na policii, klepne to tabletu a hekne nějaký server, policie přijede na místo činu a hned ví, kdo je hodný a zlý, hodní (před pár minutami ještě podezřelí) volně opouští místo činu a nikdo jim v tom nebrání. Prostě debilita, blbost, kravina. Hodilo by se to tak na Disney Chanel pro výrostky, co mají doma autodráhu.

Donšajni (2013)

Těžké to hodnotit. Takové nic o ničem. Celou dobu. Ale ke konci něco trochu o něčem. To podstatné zůstalo podle mě příliš schováno a asi těžko srozumitelné pro většinu. Operu nesnáším, ale přesto, jak mi vadilo to vřískání, nemůźu hodnotit celek až tak špatně, jako většina ostatních. Každopádně, pro teenagery to film není. S panem Troškou bych to asi nesrovnával, ten točí plochá komerční lejna pro idioty.