Apokalypsa (2006)

Moje IQ asi nedosahuje takových kvalit, abych naplno pochopil o co v tomhle filmu jde, rozhodně nejzvláštnější film co sem poslední dobou viděl. Celých 120 minut jsem film sledoval v domění, že se ke konci všechno vysvětlí. A hádejte co..:) nestalo se.. Takže počitám, že hodnecení tohohle snímku bude dost.. rozpůrné.. jestli je někdo ochotnej mi vysvětlit co se ve filmu stalo, tak Pošta:):-D

Terkel má problém (2004)

Nuda, tvurci se snaží o coolovost, ale naprosto bez uspěchu.. jako milovník věciček jako je south park sem měl pocit že ten film se mi bude libit ale bohužel se moje očekavaní zdaleka nesplnila..

Mlha (2007)

Kvalitní horor, zaměřený i na psychogickou stranku dane situace. Atmosfericky vybroušené scény, napětí i dostatek akce. V rámci žánru nadprůměná záležitost..

Toxický mstitel 2 (1989)

Stupidní pitomost, ale bavil jsem se. Nejlepší scena je pro mě FISCH-CHAINSAW:-D

Česká soda (1998)

Teda sorry ale mě to přijde většinou dost trapný..:).. Ale to je zřejmě mym vymazleným smyslem pro humor..

Obchodník s hrůzou (1993)

2 hodinová epizoda z "věřte nevěřte"?.. Přišlo mi to tak.. Příjemná podívaná, v některych častech zajimavá.. nic vic..

Chacun son cinéma (2007)

Měl jsem možnost vidět temeř všechny filmečky. Některe jsou perfetně zpracované, naopak některé naprosto zaostavají.. Horší ***..

From the Drain (1967)

Dost zvlaštní kraťas, úplně o ničem..

Geriho hra (1997)

Vzpominám si že jsem tenhle animak měl jako bonus na VHS s filmem Život Brouka, Geriho sem viděl asi milionkrát, parádní věc..