Potomci lidí (2006)

Dokonalý film.. Realistický obraz pomalého zániku lidstva. Exteriéry působí velmi přesvědčivě, přestřelky také.

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006)

Film sázející na kvalitní barvu krve. Brutální uchýlárna, která je oproti předchozímu dílu možná propracovanějsší po stránce akce a napětí ale to na horor nestačí.. Brutalita a prohnilost je však zobrazena dost věrohodně..

Taxikář (1976)

Stará dobrá klasika. Skvěle prohnilá atmosféra města. A Harveiho skvělý účes je úžasný:) Scorsese je pro mě PAN režisér. Všiml jsem si pár odkazů na tento film v jeho novém filmu THE DEPARTED (pornokino).

Pulp Fiction: The Facts (2002)

Pěkný film o filmu se strašně ukecanym Tarantinem:) Dá se říct, že je to taky částečná biografie Quentina a celá historie Pulp Fiction.

Uneseni (2006)

Film postrádající většinu věcí, které byl měl horor obsahovat. Autoři si myslí, že strach vychází z "lekání" což je na filmu dost vidět. Strach film nevyvolává a převažuje ono lekání se. A ani nemluvím o tom, že film nemá téměř žádný děj. **

Svět valčíků (1936)

Krásný film z 30. let v krásných rytmech melodických písní. Mimochodem část kdy fred tančí a zpívá píseň Cheek to cheek se objevila ve filmu Zelená míle. Tedy nikde jsem si to neověřil ale poznal jsem to.

Zelená míle (1999)

Nádherný příběh z nepříliš krásného prostředí věznice. Emocionálním útokům tohoto filmu se neubráníte ani kdybyste chtěli, ale na rovinu, kdo by nechtěl. Závěrečná poprava Johnova poprava byla opravdu dojemná a krásná. Nenapodobytelný příběh. *****

Million Dollar Baby (2004)

Dojemný film který vehna slzy do očí nejednoho z nás. Vynikájícně vytvořený svět krutého boxu. Neskutečně necitlivý rodiče jsou možná až příliš hnusní.. Jinak opravdu mistrovský snímek. Eastwooda mám rád už od děctví z "Harryho" a jinych akčňáků ale nikdy bych nevěřil že v budoucku zvládne vytvořit něco tak "vážného" ale teď sem si jistý že ANO. *****

Armáda temnot (1992)

Než jsem se dostal k tomuto filmu měl jsem pocit že to snad ani nechci vidět, protože mě středověk moc nepřitahoval. CHYBA jako prase! Film mě překvapil a je velmi zábavný. ****

Smrtelné zlo 2 (1987)

Stejně kvalitní jako jednička s tím rozdílem, že strach je ztlumen a z části nahrazen humorem (strachu je ale stále dost). Posedlá ruka mě opravdu dostala. Skvěle namaskované potvory. Paráda. ****