Četa v akci (1987) (seriál)

Geniální seriál z pekla Vietnamské džungle. Herecké výkony skvělé, příběh který dává smysl.... prostě pecka. Jediná chybka je český dabing v čele se Michalem Suchánkem, který zde przní i několik postav v jednom díle. (Výjimkou jsou díly, kdy měl zřejmě dovolenou).

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Hodně osvěžující koktejl v záplavě stupidních animáků. Neotřelý nápad i zpracování. Drobné detaily podkreslují celý film, například mobilní telefon nakousnutá mrkev je super a lenochodi jako úředníci jsou prostě geniální.

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Začátek vypadal slibně a i výběr herců nebyl vůbec špatný, ale zbytek za moc nestál. Za pár minut už nevíte kdo je kdo a co a proč se pokouší dělat. V Lybijcích se nevyznáte vůbec a proto zcela nechápete, jak je možné, že emerickým bouchačům stačí úplně slova "jsem přítel", aby si nechali krýt záda od kohokoliv, kdo se jim za nimi vynoří. S Black Hawk Down se to opravdu nedá srovnávat.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Zbytečný film podle posledního multikulti trendu. V hlavní roli negr a feministka, k tomu přihodíme exhumovanou mrtvolu Harrisona "Alzheimra" Forda, pár zombíků z první trilogie, spoustu různobarevných obludek a $$$ se pohrnou. Postavy se chovají jak po přehnaně velké dávce koksu a pouze zmateně pobíhají z bodu A do bodu B. Herecké výkony jsou velmi slabé, ale při tak debilním scénáři se není čemu divit. ...a Harison Ford ať snad hraje už jen ve filmech z prostředí domova důchodců... Jeho hláškování a pokusy o drsňáctví bych mu nevěřil ani po celkové lobotomii. Už se těším na Stár Wars Epizoda 1.000.001 Zombie vracejí úder...

Les sebevrahů (2016) odpad!

Pekelná nuda v naprosto nestrašidelném remízku s až strašidelně nesympatickými herci. Mám rád duchařiny, ale tak daleko jsem se v tomto výpotku nedostal. Za cca 40 minut sledování análního ksichtu hlavní hrdinky, jsem musel film vypnout a tudíž emerická blbka byla ten nejstrašidelnější moment, který jsem v tomto škváru viděl.

Proud času (2003) odpad!

Bože za co....?!? Mám rád Crichtona, velice rád a proto mě každé další (zprominutím) zkurvení dokonalé knižní předlohy pěkně vytáčí. Proč má nějakej debilní scénárista potřebu měnit, vylepšovat (rozuměj kurvit) něco co by mělo zůstat takové jaké to je! Nějaké zkrácení kvůli dodržení stopáže filmu, by člověk pochopil, ale měnit celou linku příběhu, charaktery postav a jejich chování je perverznost! Chování všech postav ve filmu je tragické a naprosto nelogické. Navíc jsem měl bohužel tu smůlu vidět tuto hovadinu pouze v českém dabingu a ten je tak dokonalý, až mi téměř slézaly nehty!!!! Směšné stupidní dialogy beze smyslu ještě umocňují debilitu celé této hovadiny! Krásný příklad za vše - André Marek vypráví jak ve 14 století "Americká (fakt nekecám) armáda brání pevnost La Rouge před Francouzi". Navíc moderní Američani se bez problémů domluví ve středověké Francii.... co dodat! Mou oblíbenou postavu z knihy, bych rád viděl zemřít (a to velice bolestivou a krutou smrtí) už v počátečních minutách filmu o ostatních nemluvě. Ano tento "film" byl natočen pro nablblé Americké diváky a proto si nemohu nevzpomenout, kterak se Crichton v jiné své knize "Vycházející Slunce" zmiňuje, že většina absolventů Amerických vysokých škol, se nevyzná ani v jízdním řádu autobusu. Proto pokud máte čas a umíte číst, doporučuji si raději přečíst knižní předlohu, než ničit přehrávací hlavy vašeho DVD tímto paskvilem! -SUPERODPADNAENTOU-

Robin Hood (2010) odpad!

Co to bylo??? Hollywood opět poněkud pozměnil zažitou legendu a vytvořil akční komedii! Král Richard zabit dříve, než se vůbec nějaký Robin Hood zrodí, komická postava prince (či chcete-li krále) Jana, Robin, který se musí převléci za rytíře aby se dostal do rodné Anglie z Francouzských břehů i přesto, že by nejspíše přeplaval i v ukradeném brnění! Max von Sydow, který mu s velkou pompou sdělí, že je vlastně syn kameníka a měl by na to být patřičně hrdý atd. Nejděsivější je ovšem závěrečné vylodění v Norm... pardon v Anglii, Russell Crowe útočící kladívkem a princezna Marion s armádou výrostků, kteří bez větších problémů kosí ostřílené francouzské rytíře! Co dodat, tak zase příště Hollyúde...

Lekce umírání (2007)

Celkem slušný horror, pokažený českým dabingem alias Filipem Švarcem v hlavní roli! Takzvaný horror na druhou! Švarcova rezavá pila a jeho citoslovce mění film v parodii!

Legenda o upírech (2007) odpad!

Tak ODPAD je jen velmi slabé slovo! To bylo Dantovo Peklo!!! Horor momentálně neznamená žánr, ale celkovou koncepci (jak to nazvat) "filmu"???!!! Toto DVD = tácek pod pivo!!!

Sherlock Holmes (2009)

Představa Sherlocka Holmese jako Sherlocka Homelesse tj. arogantního, špinavého, bordelářského a násilnického blba, je mi krajně proti srsti! Jinak pokud by postavy byly pojmenovány jinak (tedy zcela fiktivnímy jmény) šlo by o docela dobrý akční film! Takto nic moc!