• Krátkometrážní

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)

V podstatě to samé, co jednička. Efekty jsou lepší, ale jejich moc. Je to takový digibordel s Dwaynem Johnsonem. Kdo má už něco nakoukáno, asi se bude nudit jako já. - 30%.

Arrow - Invaze (2016) (epizoda)

Crossover Invasion Part 2: Epizoda navazuje na Flash S03E08. Oliver, Diggle, Thea, Sara a Ray jsou věznění v dokonalém světě. Ve světě, kde jsou všichni šťastní. Je tu hromada záporáků jako Malcolm Merlin, Deathstroke, Damien Darhk atd. Epizoda je hodně ukecaná, ale i tak se mi líbila. Jediný co vytknu je to, že Flash & Supergirl - měli jen 2 scény + mimozemšťani byli až v závěru! P.S: Je to stá epizoda Arrowa. Nemůžeme se tedy divit, že je to zaměřené na něho a jeho svět. - 80%.

Deadpool XXX: A Porn Parody (2015)

Nelze natočit s ošklivými herečkami dobrou pornoparodie. 1 hvězda za Allie Haze. - 10%.

Flash - Invasion! (2016) (epizoda)

Crossover Invasion Part 1: Zemi napadnou mimozemšťané, tak se sjednotí seriálová liga spravedlnosti (Arrow, Flash, Supergirl a legendy). Heat Wave: "Mimochodem, nebudu ti říkat Supergirl. Je to stupidní." Supergirl: "Můžeš mi říkat Karo." Heat Wave: "To taky nebude fungovat." Supergirl: "Co zakřičíš, když budeš potřebovat pomoct?" Heat Wave: "Sukně." Bylo to vtipné a akční! Spoiler: Ke konci je velká bitka, kde si dají členové ligy do nosu. - 90%.

Pod rouškou noci (2016)

Obsahuje spoilery: Ben Affleck si zde zahrál hlavní roli, napsat si scénář a sám si to zrežíroval. Je to klasická gangstereka s romantickým příběhem. No, ale kde není romantika? Film bez lásky je přeci jen jako pomeranč bez šťávy. Postavy jsou dobře vykreslené, kostýmy a prostředí odpovídá době. Působí to jako film ze starých časů, ale místy je to nuda. Proč tomu tak je? Je to až moc přeslazené a ukecané. Akce je dobrá, ale moc ji není... Mám z toho smíšené pocity. "Jak jsem říkal, nejsem gangster." - 50%.

Chuckyho nevěsta (1998)

Chucky je zpátky a tentokrát má i šťabajznu. Dlouho trvá, než se to rozjede... A pak je to spíše komedie než horor. Sex scéna s panenkami pobavila. "Máš gumu?" Také potěšila štětina Jennifer Tilly v první polovině filmu, protože se se na ní hezky koukalo. Dějově to je o cestování z bodu A do bodu B. Během cesty se pochopitelně zabíjí a je třeba zmínit, že originálně. "Klidně mně zastřel! Já se vrátím zpátky, vždycky se vrátím zpátky... Jen to umírání je hrozná otrava." Nicméně se mi nelíbilo, že s toho dělají komedii. I když jsem psal spíše pozitiva, tak je to nejslabší díl, co jsem doposud viděl. - 40%.

Maska Junior (2005) odpad!

Film navazuje na původní film s Jimem Carreym. Masku najde psík Otis a předá ji svému páníčkovi. No, a ten si ji jednou vezme a zbouchne svou přítelkyni. Pak se narodí mrně se schopnostmi. Je tam hodně trapná animace a špatné efekty. Působí to dětinsky a vypadá to, že je to cílené pro děti. Původní filmu se to nepřibližuje ani z dálky. Komiksové předloze, kde Maska v každém vyvolává jen to temné si toto nemůže ani přičuchnout. Je to příšerné a já na tom nemám, co vyzdvihnout. - odpad!

This Ain't Glee XXX (2010)

Tak upřímně, Glee znám jen z promo fotek a youtube, kde jsem viděl pár videií, kde zpívají. Nicméně porno film, kde se zpívají jsem si nemohl nechat ujít. Podobnost s herci z Glee tu je. ( http://nd02.jxs.cz/563/166/9ceefe4413_104806525_o2.jpg ) Písničky známe, ale trochu upravené, sprosté... Herečky půl na půl, ale ty hezčí převažují. Jen jsem čekal více písniček, méně šu*ání. Bohužel je to obráceně, ale za podívání to rozhodně stojí. - 60%.