• Krátkometrážní

Námořní vyšetřovací služba - Zastrašování (2009) (epizoda)

Spoilery: Při prodeji a zkoušce zbraní ve skladišti se zřítí část střechy a spolu s ní i mrtvola mladého muže, který před čtyřmi měsíci nastoupil k námořnictvu a chystal se odjet na misi. "La Bonita ti nakope prdel."99,9%.

Mrazivá past (2021)

Obsahuje spoilery: "Ledová cesta." Řemeslně zručně natočená, odlehčená nepravděpodobná, dynamická akční zábava s Liamem NeesonemTři desítky tun těžké náklaďáky s pěti lidmi ve třech kabinách chtějí za třicet hodin dojet k zasypanému kanadskému dolu, aby vrtákem vysvobodily závalem uvězněné horníky. Hlava mi taky některé věci nebere! Proč šli tři kamiony, když na záchranu horníků zjevně stačil jeden? Akční fandy film asi velmi neosloví a pracovníci BOZP z něj budou mít určitě noční můry. Závod o čas s kamiony nebezpečnou cestou napříč zamrzlými avšak tajícími jezery Kanady stojí za pozornost asi jen kvůli znovu skvělému Neesonovi. - 40%.

Pod černou vlajkou (2014) (seriál)

Obsahuje spoilery: "To padouch tvoří příběh!" Když se řekne filmový pirát, většina z vás si představí Johnnyho Deppe jako kapitána Jacka Sparrowa"Navždy si zapamatujte tento den, kdy jste málem chytili kapitána Jacka Sparrowa!" Taková sranda tohle, ale není! Tohle chce být jako Hra o trůnySpartakus, k čemuž se to přirovnat i dá. Intriky, Kozy, Šuka*ka, Brutální Bitka ojedinělé ) a sem tam rádoby velkolepá Námořní Bitva. Spíše ale to pletichaření, politikaření a přetahování o moc v centru pirátského světa Nassau. Vizuálně velmi dobře zvládnuté. se u toho ale prostě dost nudil a tak ani hodnocení být vyšší nemůže. Stručně a jasně, je to za mě velmi průměrná podívaná. - 50%.

Námořní vyšetřovací služba - Láska a válka (2009) (epizoda)

Spoilery: Tým NCIS vyšetřuje bizarní vraždu námořního kapitána, jehož podezřelý soukromý život by mohl být klíčem ke zjištění důvodu, proč byl zabit. "Tak pojď, Tony. Můžeš se hrát se sirénou." - 99,9%.

Titans - Série 3 (2021) (série)

Obsahuje spoilery: "Máme smrt v rodině." Scarecrow rozehraje s Titány psychologickou hru, v níž hraje důležitou roli i nový padouch zvaný Red Hood. Bruce Wayne v podání Iaina Glena se po první epizodě odporoučel pryč poté, co porušil svůj kodex a zabíjel. Jasona Todda totiž zavraždil psychopatický zloduch Joker, jehož tady temný rytíř umlátí železnou tyčíJelikož nová série čerpá svou inspiraci z komiksů Smrt v rodině, tak to ani nemohlo bejt jinak. Red Hood je za zpracován dobře a hudba v pozadí, když je na scéně stojí za to. Kamera, která zabírala postavy ze spodu taky paráda. Viděli jsme tak krásný záběry třeba na kun*ičku herečky Anna Diop, v epizodě Blackfire. :-) Vztah Superboye s Blackfire též neměl chybu. Líbilo se mi to, což bych do tohohle seriálu po horší druhé řadě neřekl. To, že bude mít návrat na vrchol. Doufám, že si kvalitu udrží i nadále. - 100%.

Doom Patrol - Season 3 (2021) (série)

Obsahuje spoilery: Prdelodlaci, zombie, mluvící hlava koně, stroj času? V současné době je to pro mě nejbláznivější a nejdivnější seriál DC jaký běží. Přiznám se, že mě ani moc nebaví. Úchylárna pak je ta epizoda, kde je s týmu zombie tým, jenž sežere hlavu Timothyho Daltona. Jedno pozitivum tady ale je a to Bratrstvo zla, kde jednou z členek tohoto týmu superpadouchů je i Madame Rogue. Tu v těchto nových epizodách hraje Michelle Gomez, kterou jsem si hned oblíbil. :D Potvory dokáže zahrát skvěle a v Letušce zahrála až parodickou postavu vražedkyně s přehledem. - 40%.

K zemi hleď! (2021)

Obsahuje spoilery: "Víte, kolik jsme měli schůzi o konci světa?" Připravte si foťáky, k Zemi se řítí smrtící kometa! Leonardo DiCaprio bojuje s apokalypsou i konspiračními teoriemi. Pomáhá mu Jennifer Lawrence a zápornačku tu pak ztvárnila Meryl Streep coby prezidentka USA. Navzdory vážnosti tématu je film prošpikovaným narážkami, vtipem a satirou. Film tedy pobaví a zároveň podnítí k zamyšlení. P.S: Nevypněte telku když začnou titulky, dokoukejte je až do konce, je tam ještě jedna fakt dobrá pasážička, kde má Meryl Streep holou prdel. - 80%.

Sweet Girl (2021)

"Rodiče a děti. Kde končíme my a začínají oni?" - 50%.

Námořní vyšetřovací služba - V kleci (2009) (epizoda)

Spoilery: Tým NCIS musí odhalit pravdu o vraždě vězeňského dozorce, která vyústila do nepokojů v ženské věznici a navíc osvobodit McGeeho, kterého vězenkyně drží jako rukojmí. - 99,9%.