• Krátkometrážní

Námořní vyšetřovací služba - Agent na palubě (2008) (epizoda)

Spoilery: McGee a Ziva jsou pověřeni informovat manželku Chada Evanse o tragické události jejího manžela. Ten zřejmě spáchal sebevraždu skokem z lodi, na které sloužil. Když však za Lyndi Evansovou dorazí, naleznou ji mrtvou. Tony DiNozzo je vyslán, aby celou věc prověřil. Přes zloděje karty se dostává až k mrtvému tělu Evanse, zahrabanému na pevnině. - 99,9%.

Námořní vyšetřovací služba - Poslední muž (2008) (epizoda)

Spoilery: Po smrti Shepardové se novým ředitelem NCIS stává Leon Vance. Ziva spolupracuje s Mossadem, Tony slouží na letecké námořní lodi, McGee je převeden na jiné oddělení a Gibbs velí novému, poněkud nesourodému týmu. Ten se zabývá nálezem mrtvoly muže, jenž pracoval ve strategickém plánování a měl jednu z nejvyšších bezpečnostních prověrek. - 99,9%.

Očista navždy (2021)

Vyjděte do ulic, vraždit je povoleno. - 40%.

Případ Roubal (2021) (seriál)

Čermák je pán herec a Roubala hraje velmi dobře. - 100%. Jinak Ivan Roubal byl český sériový vrah, ale kdo by dnes nevěděl, kdo to byl. Toto je tedy natočené podle skutečných událostí.

Správci osudu (2011)

Obsahuje spoilery: "Každý potřebuje dovolenou... I my!" Každý máme svůj osud, který je předem dán a který se nikdy nesmí narušit či dokonce změnit. Na to dohlíží takzvaní Správci osudu, kteří zakročí a okamžitě napraví náhle vzniklé odchylky. Jenže stoupající politická hvězda Matt Damon chce strávit zbytek života s Emily Blunt, což je ohromná odchylka. Je to sci-fi , ale přesto se tam neodehrávají věci, které bych si nedokázal představit. Někteří milovníci filmů i profesionální filmoví kritici zastávají přesvědčení, že romantické filmy jsou otřepané dojáky. Tento film to vyvrací, neboť jde vlastně o romantickou komedii švihlou trochou toho nadpřirozena. Zaujala pointa filmu. To bylo skutečně zajímavé, jak několik správců řídí běh světa. Jinak nic moc film pro mě. - 60%.

Reminiscence (2021)

Obsahuje spoilery: "Vzpomínky jsou jako parfém. Jsou lepší v malých dávkách." Nápad zatopeného města a mašina na vzpomínky, ve filmu z Deja vu. Hugh Jackman bez drápů tady hledá ztracenou lásku, v nedaleké budoucnosti. Povedená scifi detektivka. Rebecca Ferguson fantazie. - 80%.

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Obsahuje spoilery: "Já jsem chlápek a žiju v ráji." Ryan Reynolds netuší, že je NPC postava v úspěšné počítačové hře, která je hodně inspirovaná sérií GTA. Vše se však změní, když mu do života vstupuje hráčka Millie, a chlápek začne hru hrát, čímž se stane ikonou hry. Nepoužívá totiž zbraně. Jen světelné meče či ochranný štít kapitána Ameriky. :D Nemá cenu zastírat, že cílovou diváckou skupinou filmu jsou hráči počítačových her, kteří hrají ideálně GTA nebo Fortnite. Film je tedy prošpikován herními a pop-kulturními odkazy. Obsazením sexy dě*ky Jodie Comer a přátelsky vyhlížejícího Reynoldse, působí pak film ohromně sympaticky. Ono celkově jde o sympatickou podívanou, od které neočekávejte nic přehnaně hlubokého. Jde především o humorný snímek, který má však překvapivě i srdce a dokáže dojmout. - 80%. P.S: Připomínalo mi to animák LEGO® příběh.

Mys hrůzy (1991)

"Věřím v jednoho Boha, Otce všemohoucího, Stvořitele nebe i země, všeho viditelného i neviditelného. Věřím v jednoho Pána, Ježíše Krista, jednorozeného Syna Božího, který se zrodil z Otce přede všemi věky: Bůh z Boha, Světlo ze Světla, pravý Bůh z pravého Boha, zrozený, nestvořený, jedné podstaty s Otcem: skrze něho všechno je stvořeno. On pro nás lidi a pro naši spásu sestoupil z nebe. Skrze Ducha svatého přijal tělo z Marie Panny a stal se člověkem. Byl za nás ukřižován, za dnů Poncia Piláta byl umučen a pohřben. Třetího dne vstal z mrtvých podle Písma. Vstoupil do nebe, sedí po pravici Otce. A znovu přijde, ve slávě, soudit živé i mrtvé a jeho království bude bez konce. Věřím v Ducha svatého, pána a dárce života, který z Otce i Syna vychází, s Otcem i Synem je zároveň uctíván a oslavován a mluvil ústy proroků. Věřím v jednu, svatou, všeobecnou, apoštolskou církev. Vyznávám jeden křest na odpuštění hříchů. Očekávám vzkříšení mrtvých a život budoucího věku." - 60%.

Námořní vyšetřovací služba - Soudný den (2008) (epizoda)

Spoilery: Když Jenny Shepardová zaslechne na pohřbu penzionovaného agenta NCIS jméno pana Oshimaidy, zneklidní. Toto slovo, bylo varováním, že akce, kdy se před lety společně s Gibbsem infiltrovali mezi ruské špióny a mrtvý muž byl tehdy jejich kontaktem, je prozrazena. Je tedy možné, že bývalý agent nezemřel přirozenou cestou. Epizoda vyvrcholí ve starém bistru v poušti, kde dojde ke konfrontaci mezi ředitelkou a členy ruského komanda a ředitelka přestřelku nepřežije. - 99,9%.

Námořní vyšetřovací služba - Tvář (2008) (epizoda)

Spoilery: Jimmy Palmer se ocitne ve vážném ohrožení, když se stane terčem neznámého zabijáka, kterého je schopen poznat jen on sám. Všechno začne na stavbě, kde je nalezeno tělo mrtvého muže. - 99,9%.