• Romantický

Autosalon (2005) (pořad)

Skvělí český pořad, sleduji ho pravidelně a i po tolika letech pořád baví

Jetelín (2016) (seriál)

Do p*dele, to není možný na co si už ti filmaři v týhle velemoderní době dokážou vycucat z "prstu". Ale na druhou chvalnou stránku, se mi tenhle sitcom líbil, šlo to.

Přístav (2015) (seriál)

Seriál se mi líbí. Škoda, že je tu tolika negativních osob, co umí jen na kvalitní televizní tvorbu nadávat. Pravidelně sleduji tento seriál.

Warcraft: První střet (2016)

Skvělí zážitek a bezchybná kombinace herní adaptace a fantasy světa s humornými akčními scénami.

Fantastická čtyřka (2015)

Původni Fantastická čtyřka, byla mnohem lepší a byla taková...jak bych to řekl?...no prostě byla to zábava, která stála za pozornost s herci, kteří si svou oblibu najdou.

Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (2015)

Řekl bych; Povedená náprava od posledního dílu...a taky tak kvalita a lepší obrazové zpracování Chipmunků. Jen některé dialogy bych dal pryč, jinak nic, doporučuji.

Planeta ropy (2015) (seriál)

Zajímavý dokumnt a dokumenty a filmy z oblasti průmylu nemám rád, jsou to potupné a hloupé taktiky lichvářství. Spousty lidí si jen navyknou a neodvyknou a budw to horší!

Hrajeme s Alim (2015) (pořad)

Tohle to jsou ty nejvěrší trosky, co jsem viděl. Nuda jak prase! Jak je možný, že někdo může tak klesnout, neskutečný.