Ve jménu krále (2007) odpad!

Uwe se kouknul na Pána prstenů, zahrál si Oblivion a natočil podobnou sra*ku jako Eragon...

Father Ted (1995) (seriál)

Feck! Drink! Arse! Girls! I don´t believe it!

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007) odpad!

Fuj kama huj!!! Stejná kravina jako AvP, jen tady je navíc jedna slečna, která náhodou umí řídit tančík i vrtulník ;) A pokud by se rozdávali ceny za nejnepřehlednější souboje, tak Requiem bude horkým favoritem, aneb zběsilý střih je dneska in...

Motocross Zombies from Hell (2007) odpad!

Jestli (podobne jako ja) jste uneseni skvelym nazvem, ktery slibuje b-ckovou zabavu ve stylu C.H.U.D, tak bych vas jen rad upozornil: Proboha, nepoustejte si tohle amatersky domaci video, je to horsi nez vsechny odpady, co jsem zatim videl, dohromady!!

Lekce umírání (2007)

Překvapivě good, jen ty latexové matrix oblečky mi přišly trochu mimo mísu :)

Nightwish: End of an Era (2006) (koncert)

Nojo, nezbývá než si postesknout: Nightwish bez Tarjy, to je jako Laurel bez Hardyho, Osamělý jezdec bez...tamtoho indiána. Bohužel, Nightwish s Anette je poloviční, totéž se dá říci o Tarje na sólové dráze (tam je to ještě horší). A tak, přestože jsem těmto finům nikdy zvlášť neholdoval, minimálně za Phantom of the opera a Over the hills... si pozitivní hodnocení zaslouží :)

Sarangddawin pilyoeobseo (2006)

Mun Geun-yeong v červeném kabátě, procházející se zasněženým březovým hájem, to je balzám pro oči i pro duši.

Odvlečen (2007)

Otázkou je, kdo je horší: islámští sebevražední teroristé, kteří zabíjejí pro svou pravdu, nebo americké tajné služby, které zabíjejí pro tu svou? Tento film se naštěstí nepřikloní ani na jednu stranu a nechá rozhodnout vás.

Halloween (2007)

Po skvele prvni polovine se Halloween meni v naprosto standartni slasher, kde inteligence obeti ciselne nepresahne jejich vek. Vyslednemu dojmu skodi i zbytecne natahovany konec, takze vlastne jedine, co me na filmu potesilo, byla hudba. A vzkaz pro dalsi filmare: nechte Michaela Meyerse uz konecne odpocivat v pokoji,prosim.