• Pohádka

Mistři (2004)

Muži mající prázdno i ve vnitřní prázdnotě, se opíjejí v prázdné "hospodě" a upírají své alkoholní naděje k MS v hokeji. Ano, jsme mistři, ale to je jim houby platný když je opouštějí ženy, sedí na vozíčku uprostřed zamrzlého rybníčku nebo když po hostinského ženě běžně souložící s autobusákem vyjíždí vozíčkářův syn nadržený jak kozel. Akdyž Vás kamarádi nalévají ředidlem v naději že uvidíte místo bílých myšek červené hokejisty je opravdu tristní. Ale hlavně že jsme ti MISTŘI!

Irina Palm (2006)

Příběh silné ženy, která neváhala obětovat svoji důstojnost pro svého nemocného vnuka. Bohužel však zpracování pokulhává

Ro(c)k podvraťáků (2006)

1* za kláru jandovou v prádle a 1* za krystýnu novákovou 1* za zbytek filmu

Van Helsing (2004)

Ale ty netopýřice byly fakt kočky! *MUCK*

Godsend (2004)

Bál jsem se, a fest! ... A le to rozuzlení bylo výborné!

S milenkou mé matky (2000)

Náš malý chlapeček, nás všech. --- Lola bude jeho matka a moje matka jeho táta. --- A já budu bratr, ale zároveň i otec. --- Taky syn jeho otce a babičky... --- ... a bývalý milenec jeho matky. --- Jak se s tím vyrovná?

Suprhrdina (2008)

Microsoft Death Machine Maker (c) Home Edition je nepřekonatelný program! Bohužel na XPčkách ho nerozjedu!

Fantastický mazel (2008)

CJ7 je roztomilučký! Skoro jako ta mladá slečna učitelka. Ano ta kost na těch podpadcích a přiléhavém bílém kostýmku.