• Pohádka

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Občas mi připadalo jako by to bylo slepeno z kusů Arabely, Titaniku a Foresta Gumpa pozpátku. Brad Pitt jako vždy toporný, ale jeho umění netkví v herectví. Cate Blanchett jako vždy výborná především pak ke konci filmu kdy si uvědomuje že ho ztrácí. Film se mi zdál zbytečně dlouhý a rozvleklý. Avšak jsem si o to víc užil Fincherovy obrazové variace a eskapády.

Austrálie (2008)

Nádhera v barevných filtrech páně Luhrmannových. Občas lehce kýčovité, ale i tak nádherný film. Žena která dokázala přehnat stádo přes půl kontinentu a ke své kráse našla ještě tu vnitřní si toho panáka zaslouží. Škoda jen že jakmile dohnali do Darwinu tak byl zlom. Kbyby film zkončil, tak mu druhá půlka bude chybět, takhle mu však ta druhá půlka přebývá.

Báječná léta (1988) (seriál)

Seriál ve kterém se musí hodně z nás poznat ikdyž jsou nepoměrně mladší a vyrůstali na druhé straně zeměkoule. Třeba jako já. Taky jsem měl svého Paula, taky jsem měl vysněnou Winnie i otravného bratra. --- První dvě série byly super, ale pak to docela šlo do nudy s občasnými lepšími díly. --- Kevin byl bovětšinou mladý a nerozvážný! - Winnie byla nádherná, ale tupá! - Paul byl mladý a vyčníval! - A další byli jací byli! Wayne kretén, taťka Jack autorita, mamka Norma pořádná a Ed Cutlip tělocvikář.

Sex ve městě (2008)

Neviděl jsem ani jeden díl seriálu, takže nesrovnávám. Občas nuda občas dobré hlášky, co mne ale docela bavilo, tak to že (asi jako jeden z mála heterokluků) že jsem se docela chytal na jména jako Manolo Blahnik, Louis Vuiton, Christian Dior nebo Vivienne Westwood. Chtěl bych někdy mít jejich rozpočet.

Doktorka Quinnová (1993) (seriál)

Jako každý seriál, dobré díly se střídají s nudnými. Ale na tenhle seriál vzpomínám více než rád.

Chci to! (2007)

Obstojně natočená vykrádačka Sexbomby od vedle

Erin Brockovich (2000)

Akorát nechápu kdo by umožnil sekretářce vůbec promluvit. Ovšem za ty Juliiny dekolty... uděluji ***a půl

Bláznovo zlato (2008)

blbost, blbost, blbost! ovšem Kate Hudson v plavkách a Alexis Dziena v plavečkách meších než je nezbytné si po hvězdičce zaslouží

Vincent (1982)

Pan Burton! Pán který umí udělat horor tak aby se na něj mohly dívat i děti. A tento večerníček je toho důkazem.