Speed Racer (2008) odpad!

Sorry, ale jinak nemůžu. Takhle příšernej film jsem hodně dlouho neviděl. Pokud by bylo horší hodnocení než odpad!, tak bych ho neváhal dát. Absolutně jsem nepochopil, o co tam šlo a hlavně, o co šlo tvůrcům. Scénář snad napsala ta opice, která tam hrála. Herecké výkony byli tak příšerně plochý, že jsem nechápal. Hlavně mě to mrzí u Christiny Ricci, jejíhož herectví si vážím. Chápu, že musí z něčeho platit nájem, ale tímhle šlápla hodně vedle. A Goodman a Sarandon mají navíc, než aby se u takovýho shitu pitvořili. A ten malej kluk mě vyloženě sral. K dialogům se ani vyjadřovat nebudu, no prostě děs. A na konci jsem málem vzteky rozkousal sedačku v kině, protože ta pointa, no to nemá obdoby.

Góóól! II (2007)

Horší odvar jedničky. Víc trapnější, víc klišovatější. Potěšil mě opět Nivola (i když zde nemá tolik prostoru a ani nemá co hrát) a veterán Rutger Hauer. Jinak zas o ničem (vlastně o fotbale a citových výjevech - tedy o ničem)

Góóól! (2005)

Nehrát v tom filmu Alessandro Nivola, tak by to byla sračka o fotbale s trapnými emocionálními výjevy, na chlup předvídatelnými klišé a trapnými fotbalovými výkony. Nivola, díky své skvěle ztvárněné roli Gavina Harrise, to povyšuje aspoň k průměrné podívané.

A co když je to pravda? (2005)

Pro mě to je takovej Duch (Swayze) pro 21. století. Sice Duch je dnes již klasika. Ale tahle duchařská komedie je milá, barevná, dokonce vtipná, sladká, sympatická, obsazená mými oblíbenci Ruffalem a Witherspoon a navíc ten konec. Ten konec mě utvrdil, že asi stárnu a už nejsem takovej tvrďák jako dřív. Nice movie.

Rafťáci (2006)

Po příšerném spojení Janák-Kotek-Mádl u Snowboarďáků jsem se bál, že to bude stejná slátanina, ale musím dát klobouk dolů. Asi třikrát jsem se zasmál, ale to je furt málo. Aspoň jsem ale tolik nenadával jako u Snowboarďáků.

Snowboarďáci (2004) odpad!

Trapnej a zcela nevtipnej pokus se opičit po americkejch teen komediích. Natočit to v USA, byla by z toho zaručeně Zlatá malina

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Už prosím ne spojeni Janák-Kotek-Mádl! A zde ještě navíc Mádl jako gigolskej vošoust, to už je moc. Asi bych měl zajít k vočnímu, protože zrovna Mádl mi nepřipadá jako neodolatelnej typek, u kterýho každá holka roztahuje nohy, jen co se na ni podívá (nic ve zlým, Jirko, ale je to tak). Navíc zde přitvrdili a myslejí si, že když hoděj do svýho slovníku sprostý slova, že to bude drsná podívaná a že budou tvrdí hoši. Výsměch.

Co chytneš v žitě (1998)

Jedině povídka Stoh mě dokázala vtáhnout do děje, jinak zbylé dvě byly nesnesitelně pekelná nuda

Jumper (2008)

Nenáročná podívaná, při které, když vypnete mozek, tak si to docela užijete. Jen asi po 4 dnech pořádně nevim, co tam bylo, jak to mnou prošumělo. P.S. jen nechápu proč se to zrovna jmenuje Jumper a ne třeba Teleport, páč si tam sice párkrát zaskáče, ale většinu filmu se furt někam teleportuje, sem tam a tam sem