I Am Not Okay with This (2020) (seriál)

Len dalsi teen serial o dospievajucej tinedzerke, ktora okrem toho, ze je hodne awkward, tak ma aj specialne schopnosti. Jo a nezabudnime primiesat do toho, ze je na dievcata, lebo uz davno tu nebol ziaden serial s homosexualnou postavou. Este, ze to je take kratke.

Proč? 13x proto - Série 3 (2019) (série)

Storytelling je priserne zmatocny, vacsinu casu clovek nema sajnu, ci sledujeme dianie v sucasnosti alebo v minulosti, postavy konaju este hlupejsie ako predtym, aspon herecky to nie je tragedia. Soundtrack je tiez cool.

Proč? 13x proto - Série 2 (2018) (série)

13 Reasons Why there should not be a 2nd season. Umele, ocakavatelne, prekombinovane a zbytocne. Zaverecna scena je uplne smiesna a vyzera, ze bola na rychlo prepisana a natocena. Zanechava za sebou ovela horsie dosledky ako udajne glorikovanie samovrazdy v prvej serii. Nechcem pisat o konkretnostiach kvoli spojlerom, pevne verim, ze vacsina divakov bude vediet o com pisem.

Ladíme 3 (2017)

Velmi, velmi slabe. Anna Kendrick je moja platonicka laska, ale ani jej zmackane kozy, zopar fajn pesniciek a niekolko dobrych hlasok tuto katastrofu nezachrania.

Dark (2017) (seriál)

Ziaden Stranger Things, mne to pripomina Donnie Darko.

Hořkých sedmnáct (2016)

Zhruba prva tretina filmu prijemne vtipna, zvysok predvidatelny a pomerne zabudnutelny.

Riverdale (2017) (seriál)

Uz len to, ze je to zalozene na zabavnom komikse, ktory nema absolutne nic spolocne s teen dramou je prve zle znamenie. Cely serial je priserna zmes klise, idiotskych dialogov, nelogickeho spravania sa postav a... aj napriek tomu je to nieco ako guilty pleasure? Soundtrack to ma celkom solidny, ale celkovo je to nepozeratelne, ak mate viac ako 20 rokov a chcete to brat vazne.

Rande na dvě noci (2014)

Klise, ale naklad skvelych hlasok a vcelku solidny feel good movie na uprsany vikend.

Únos (2017)

Akokolvek sa nas tema filmu dotyka, film ako taky je hrozny. Jeden velky bordel, dej nedava zmysel (clovek, ktory o problematike nema ani tusenia zrejme po filme vobec netusi, o com vlastne bol), dialogy akoby ich pisal 16rocny pubertak, nastastie herecky to nebolo az tak tragicke.

Before I Fall (2017)

Vobec som tomu neuveril. Ale vobec. Plytke postavy, priemerne herecky a to, ze Zoey Deutsch ma roztomilu tvaricku mi pride strasne malo. Som dost sklamany. Urcite sa z tohto dalo vytrieskat viac.