Daredevil (2015) (seriál)

Prva seria 80%, hromada mrtvol, krvou sa nesetri, drsnosti chyba uz asi iba expresivny jazyk tradicny pre napr. Dextera. Fisk vyborny. Hlavnym nedostatkom je pomalsie tempo. Druha seria 95% pokracuje v nastolenom trende z prvej serie. Hlavny neduh prvej serie odpada, prichodom Punishera (ktory je mimochodom vyborny) serial nabera na akcii. Mytologicke prvky v tejto serii mi prisli trochu divne.

Gauneři (1992)

Wtf. Od zaciatku som vedel, o co ide, v com je hacik a aj ako to skonci (takmer). A kto zabil Eddieho?!

Velká šestka (2014)

Vtipne, smutne, krasne, nebyt ocakavatelneho pribehu by som bez mihnutia oka dal 100%.

Rychlý prachy (2007) (seriál)

"Dobry den slecno, ja delam takovy pruskum, kam sou az cesky zeny ochotny zajit za penize. Takze, ukazala by ste mi za 5000 korun prsa?"

Loft (2008)

Velke prekvapenie, skvela zapletka, niekolko zaujimavych dejovych zvratov, velmi ma to bavilo! 90%

Interstellar (2014)

Musim uznat, ze sa mi to velmi, velmi pacilo. Mozno by som film ocenil viac, keby mal otvorenejsi koniec a nebol by to taky happyend. PS: cloveku, ktory robil titulky dodane pre slovenske kina by som pri stretnuti asi jednu vylepil a poslal ho naspat do skoly.

Vejška (2014) odpad!

Rovnako ako Gympl - neexistujuci dej, debilna kamera, hrozni herci, trapna hudba... Sracka

Constantine (2014) (seriál)

Supernatural trochu inak. Este som sa nerozhodol, ci lepsie alebo horsie, ale pilot Supernaturalu bol o hodne lepsi ako tento. (po 2 epizodach 60%) (po 7 epizodach dviham hodnotenie na 75%, zlepsuje sa to a ocakavam velky season finale)

Velký draft (2014)

Mam rad NHL a humbug okolo draftu, americky futbal vobec nesledujem, ale je to velmi, velmi podobny humbug. Co sa tyka tohto filmu, zial, hodinu sa v nom absolutne nic nedeje, posledna polhodinka to nezachrani a Kostnerovi som to proste neveril. U mna vitazi Moneyball, film o dalsom sporte, ktory vobec nesledujem... Prosim nabuduce nieco z pozadia hokeja a nech to nie je iba o Goonoch... 65%