Majestic (2001)

Emotivnost postavena na americkom patriotizme. Pripadalo mi to rovnako blbe ako debata filmarov na zaciatku a potom aj ku koncu filmu. Pre mna 70%, ti ktorym to nevadi si niekolko pridajte.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Takze na druhy pokus po 5 rokoch som toto dielo dopozeral. Je to Memento pre zeny, romanticka verzia, nic viac za tym nehladajte. 75%

Truman Show (1998)

Trochu pomalsi a nudnejsi rozbeh. Napriek tomu druha polovica je emociami a napatim nabita, vyborne sa to pozera, zimomriavky, vyborny Jim Carrey, krasna Natascha McElhone a bez problemov 95%.

Super (2010)

Pani, to bola ale kokotina. Zly scenar, zla rezia, uplne zli herci, debilne dialogy, obcas hudba bola fajn. Dokonca ani Ellen Page nehrala, ale davam jednu hviezdicku za jej podprsenku. 15% PS: JFL to popisal pomerne presne, tak co tu dristate, ked ste ani film nevideli

Panna nebo orel (2010)

Davam za 5, ale uplne ciste svedomie nemam kvoli priblblej Amande Bynes a jej debilnemu klubu, kde kazdy prehraval a bol trapny ako piate koleso na voze. Ale taky prvok tu musel byt.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

zimomriavky by boli, ale vacsinou sposobene efektami a hlavne epickou hudbou. a este zo snapea v myslomise (bravo rickman). PS: ten epilog je tragicky smiesny

Jeden den v New Yorku (2004) odpad!

Olsenky su pekne, ale to, ze behaju po NY v uterakoch je prilis malo (alebo vela?) na lepsie hodnotenie.

X-Men: První třída (2011)

Fassbenderovi som to uveril cele aj s navijakom, McAvoy taky presvedcivy nebol. Aj napriek tomu sa mi to pacilo, nenudilo to, malo to spad, vsetko potrebne bolo vysvetlene a z celej patice X-Men filmov sa mi pacil asi najviac. A 2 vyborne hlasky - jedina replika cameo-a a na konci pri vysvetlovani, co si agentka pamata. 90%