Ben X (2007)

Herecky skvele, zaver zaujimavy, ale neskutocne pomale. "Samovražda. Samovražda má jednu výhodu, obeť nemusíte hľadať ďaleko. Tiež to nemusíte urobiť sám. Urobí to vlak. Aký mal motív?" PS: cesky dabing je hrozny, od hlasov, cez "zanietenost" dabovacov az po preklad.

Intimní tajemství (2007)

Blby preklad nazvu na JOJke a dementny dabing totalne pokazili cely film. V konecnom dosledku nebol az taky zly.

Bratislavafilm (2009) odpad!

Dalsi chlapec, co si mysli, ze zije v ghette...

8 Simple Rules... for Dating My Teenage Daughter (2002) (seriál)

Katey Sagal mala ostat pri dabovani Futuramy, herecka je hrozna, herci boli hrozni v celom seriali, snad okrem Rittera (John), Spadea (CJ) a Garnera (granpa). Ale aspon obcas to bolo zabavne

Počátek (2010)

Tento film nema chybu. Nasrat na Matrix. Arthur: Quick, give me a kiss! - [She kisses him and then looks around] - Ariadne: Did that do anything? - Arthur: No. But it was worth a shot.

Memento (2000)

Chvilku trva kym si clovek zvykne na styl rozpravania pribehu odzadu. Ale az si zvykne, uz sa to odlieva velmi rychlo

Tupíři (2010) odpad!

najlepsi for bol s Black Eyed Peas. hrozny strih, hrozni herci, hrozny scenar, hrozne vtipy, hrozny film.

Divoký grizly (2000) (TV film) odpad!

Taky napinavy film az ma z neho naplo.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Oh Christmas Troy, oh Christmas Troy... toto musite milovat, mam velku slabost pre zeny s krasnymi ocami a Alison Brie ako Annie ich ma teda nadherne. EDIT po 2. serii: zaverecny dvojdiel (resp. hlavne predposledna westernovka) ma donutila zmenit hodnotenie na tutti 5 hviezdiciek.