Zvíře (2009) (seriál)

Vcelku nadupaná akcia postavená na charizmatickom Swayzem, kt. sa tvári, že je poloboh. A nie je?

Mentalista (2008) (seriál)

Hlavne, ze je hlavny hrdina charizmaticky. Nic viac netreba

Vyfič! (2009)

Bez Ellen Page by to bola priemerna blbinka o sporte, ktoreho pravidlam nerozumie ani sam tvorca. Hlavne, ze je sexi. Nehanbim sa to priznat, platonicky milujem Ellen Page a ak mohla byt nominovana na Oscara za Juno, tak kludne moze byt aj za toto.

Cinka Panna (2008)

Myslim, ze tu vznikli aj horsie filmy

Nikdy to nevzdávej (2008)

Hnusne klisoidne, no celkom sa mi pacil soundtrack. Nic viac, nic menej.

Avatar (2009) odpad!

Najprecenovanejsi film VSETKYCH cias. Davat filmu hviezdicky LEN za vizualnu stranku je zvratene, skazene a neobjektivne.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Prespikovany hlaskami navrat na uroven jednotky, videl som to so slovenskym dabingom ktory sa tiez DOST podaril podla mna, este budem musiet pozriet v originalnom zneni. Ale heliovy sniezik sa nam chumeli sposobil neskutocny zachvat smiechu.

Mary a Max (2009)

Linearna nuda. Nijak specialne zvlastny film, snad okrem typu animacie, sedy priemer, rovnako ako atmosfera vo filme. Ale so zaverecnym posolstvom sa stotoznujem.

Tvrdá hra 3: Juniorská liga (2008)

Obcas by nezaskodilo, keby scenar hokejovych zapasov pisal niekto, kto hokej hral a nie len pozeral (hlavne nie ako parkozrutovy a popcornovy americky tlustoprd, ktory chodi na hokej akurat tak s ocakavanim bitiek a krvi). Film samotny ma zopar dobrych forov, vela filozofovania (este k tomu detskeho a riadne tupeho), ale kvoli hokejbalu v stajni ci co to bolo a hokeju samotnemu nemozem ist pod tri hviezdy. "mame uz iba tieto neskutocne hnusne dresy a jeden druheho..."