Jack (1996)

Na Coppolu trochu slabe. 70%

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Jednoznacne putavejsie ako Wall-E...kino zazitok z Bolta lepsi ako zazitok z Wall-E...koniec klišoidny, ale co ine cakat od Disneyho? kazdopadne nadupana akcna pecka, obcas sa pousmejete, zahihnate...treba vam pri dokonalej animacii nieco viac? Bolt - pes na zjedenie :D

Far Cry (2008) odpad!

Prvych patnast minut bohato stacilo.

Mystery, Aljaška (1999)

Hokej zboznujem a z tohto filmu som mal velmi dobry pocit. Keby nikdy predtym nebol natoceny ziaden sportovy film plny klise, a teda by nebolo s cim porovnavat tak ma tento film ovela vyssie hodnotenie celkovo. Pre mna 85%

Jezero smrti (2008)

Toto vam pripadalo blizke realite? alebo aspon blizko k hororu? si robite srandu asi...takuto blbost som uz davno nevidel. a porovnavaniu s American Crime tiez nerozumiem..aj keby som bol neviem aky pacifista tak sa nenecham buzerovat od takychto spratkov. 40%

Děsnej doják (2006)

Mam rad Allyson Hannigan ale toto je nechutna kravina

Probuzení (2005)

Dost emotivne...iba mi pripadalo mierne divne, ze chlapik s takym mladym vyzorom konci karieru..tipoval by som mu 25-30...ale to je iba kozmeticka "chybicka"

Rodinná válka (2005) (seriál)

Boze to je ale kravina, a ten absolutne otravny smiech ktory je ocividne maximalne nasilu...fuuuuuuuj