Team America: Světovej policajt (2004)

Povodne som chcel za tri, ale zaverecny prejav o "dicks, pussies and assholes" a zaverecna pesnicka (aj muzikalova songa AIDS) to proste pozdvihli vyssie :D

Náš vůdce (2008)

Zimomriavky. Okrem kamery nemam tomuto filmu vytknut. Snad iba slovensky preklad nazvu. 95%

Stmívání (2008) odpad!

Nesympaticka hlavna hrdinka ktora vie hrat a nevyrazny typek (ktory hrat nevie) ako hlavny hrdina..."som monstrum" by si mohol Pattinson hovorit pri pozerani kazdeho svojho filmu...sceny kde edward sprintoval boli vyslovene trapne...drviva vacsina postav absolutne nesympaticka...toto bolo utrpenie..

Jeff Dunham's Very Special Christmas Special (2008) (pořad)

Jednoznačne zatiaľ najslabšie Jeffove DVD...hovorí sa koniec dobrý, všetko dobré, ale aj keď legenda Peanut zdvihol úroveň o 1* vyššie, aj tak viac ako za 4 dať nemôžem..

Kung Fu Panda (2008)

Kratky film, predvidatelny dej, detske vtipy...aj napriek tomu si myslim ze si to hodnotenie zasluzi pretoze je to veeeeeeeelmi pekne :) idealne pre deti do 12 rokov

Tropická bouře (2008)

Rozmýšľam ako môže byť paródia nevtipná. Pretože som sa takmer nesmial. Nechápem a predsa sa mi to páčilo. Záverečná polhodka je nadupaná pecka.

Temný rytíř (2008)

Počas filmu som vyslovene tešil kedy znova budem môcť vidieť a počuť toho psychopatického klauna, čo ani nie je klaunom...pre mna 85%

První liga (1989)

"som rýchly ako blesk, dodám klubu lesk" xD

Jeff Dunham: Arguing with Myself (2006) (pořad)

Spark of Insanity je lepšie, ale stále za *****. Jeff: - Toto mesto má svoju históriu. Peanut: - V preklade - staré ako hovno. xD