Ooops! (2008) (seriál) odpad!

Kto dal tejto žbrnde niečo lepšie ako * musí byť retardovaný. A ***** za Oooops by už mohla byť diagnóza zrelá psychiatrie. SOS malo svojský humor na ktorom sa dalo pobaviť, ale toto.... -5% !

Prosíme přetočte (2008)

Aj keď to nebolo hlavným cieľom, ukážka ako inteligentne sa dá natočiť paródia. Tvorcovia Scary/Epic/Date/Superhero/Disaster Movie by sa mohli inšpirovať.

Patologie (2008)

Úchylné, krvavé, erotické, znepokojujúce, temné, dynamické a na koniec prekvapujúce. Takto si ja predstavujem kvalitný thriller. A pre dámy ešte plusom odhalený zadok Mila Ventimiglia :D

Mafstory (2006) (seriál)

...fasácky!

Panelák (2008) (seriál) odpad!

Dokonala ukazka toho akych hercov a scenaristu mame. Prirodzenost je neznamy pojem. A z postavy menom Imrich mi je na blytie.

Gympl (2007)

Dej? Not found. Koniec? Taky ako cely film...bez pointy.

Super Mario Bros. (1993)

Jeden z filmov, ktoré som pozeral ako decko do omrzenia. Nedávno sa mi dostal do ruky po cca 10 rokoch a musím povedať, že som očakával totálnu kreposť, nakoniec tieto *** znamenajú "vysoko prekonáva očakávania"

Ztraceni (2004) (seriál)

Na už kultovom Loste sa mi najviac páčila paródia od MadTV, ktorú môžete nájsť na youtube. V jej predlohe som dostal dávku stupídneho deja roztiahnutého ako žuvačka, hromadu nudných flashbackov a hŕstku „tajomných“ postáv. Vážne nerozumiem, čo na tomto všetci vidia (okrem Evangeline Lilly)..

Lovci duchů (2005) (seriál)

Po Jus In Bello je to len a len lepsie. Stvrta seria je totalny masaker, nie je to uz epizoidne, aj ked zopar epizod sa takychto objavi. Nebo peklo zapletka je vyborna...Pri piatej serii uz ani trochu nepochybujem o piatich hviezdickach, malokedy sa z priemerneho serialu po niekolkych seriach stane nadpriemerny. PS: chce to gule sparodovat v jednej epizode film v ktorom hrala jedna z hlavnych postav (Jared Padalecki) a dat cameo hlavnej postave z toho filmu (505 - House of Wax)