Černá labuť (2010)

It wasn't perfect. Verzia Wrestlera pre zeny a slabsie povahy, s krasou baletu, co teda, zial, mna obchadza oblukom, inak som mal pocit, ze je to to iste ako Wrestler, plus sexualne sceny a viac boja s konkurenciou ako samej hlavnej postavy so sebou. Film bol technicky ok, ved uz sme sa viackrat presvedcili, ze Aronofsky to vie, Natalie bola tiez nadpriemer, ale film ako celok.... No neviem, radsej si pozriem znova Wrestlera ako znova balet. PS: po wrestlerovi a baletke, co to bude nabuduce? kozmonaut alebo nieco viac scifi? 45%

Něco jako láska (2005)

Jedna z mala romantickych komedii, ktore mi nelezu na nervy a presne naopak sa mi velmi pacia..ale je dost mozne, ze staci, aby hlavna postava mala obrovske modre oci a zabudam na vsetky nedostatky.

Já, padouch (2010)

Tupý vtip, tupý vtip, tupý vtip - takto vyzerajú dve tretiny filmu. Potom rodinná idylka. Blek. Veková hranica do 10 rokov.

Zvídavá rodinka (1996) (seriál)

Trochu krepost a snaha byt ako seria Il Était une fois...

Jak vycvičit draka (2010)

Zas taka genialnost to nebola, su aj vacsie pecky od dreamworku..

Taková nenormální rodinka (2010) (seriál)

Pilot nemastny neslany, ale to bolo aj pri Heroes, tak hadam sa to rozbehne. Inaksie to vykrada asi vsetko, co sa vykradnut da - Fantastic Four, Lost, Heroes, atd atd. EDIT1: Po 6 epizodach sa to stale nijako nerozbehlo - 50%. EDIT2: Po prvej serii musim povedat, ze tento serial je uplna stoka. 15% za Julie Benz.

Dokonalý trik (2006)

Zo zaciatku riadne rosado, ale ako to u nolana byva, postupne rozuzluje uzliky...predposledny a posledny uzlik ale stoja za to.. a premyslam...nebol tento film o bratoch nolanovcoch?

'Weird Al' Yankovic: The Videos (1996) (video kompilace)

AL je frajer :D svojho casu bolo ctou, ked niekoho oslovil Al so ziadostou o povolenie sparodovania skladby.

Irina Palm (2006)

Absurdnost tohto filmu nema konca. Dialogy divne, hudba monotonna, do tych najdramatickejsich scen je vlozeny sialeny britsky humor...tento film je proste divny.