Na vlásku (2010)

Animovaná haluška, ktorá neurazí, ľahko môže pobaviť a pre deti je to jednoznačne výborné vyplnenie 90 minút. SK dabing celkom v pohode

Glee (2009) (seriál)

Myslim, ze to je primarne urcene narocnejsim stredoskolakom, pripadne menej narocnym vysokoskolakom :D . Celkom sympaticke postavy, vtipy nenapadne, ale vcelku ok a spevacke cisla mi nijak nevadia. Technicka stranka ako kamera, strih su celkom slusne... - Jednému decku minule oholili obočie, keď sa priznal, že pozeral Chirurgov.

Prezidentův muž 2: Ground Zero (2002) (TV film) odpad!

god bless united states of america. a chuckove kopance do brucha, po ktorych lietaju obete krizom krazom :D

Dr. Ludsky (2011) (seriál) odpad!

Lowcost, amatersky House, MD bez palicky. FUJ

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Je skutocne velmi zaujimave kolko dokazu narvat dialogov do jednej epizody. Scenarista je asi minimalista :D

Láska nebeská (2003)

Jediny film pri ktorom som dokazal trikrat zaspat. Ale na stvrty pokus som pozrel cely a bolo to vtipne a sladko romanticke v smere, ktory mi nevadil. Co je asi dobre

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Po prvej 70 minutovej epizode nemam ziadnu motivaciu to dalej pozerat. Technicky a herecky super, ale nejak to postrada prvky z americkych pilot epizod, ktore vas pohltia a neda sa nepozerat.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Kiezby vsetky filmy boli ako tento...malo to gule, malo to spad, malo to inteligentny vtip, malo to romanticno, malo to PERFEKTNY soundtrack, vynikajuci napad, vyborne komiksove spracovanie...neznasam ked niekto ospevuje film kvoli trikom, ale tu boli tak vkusne pouzite...strih paradne pouzivany...proste 8bitove orgazmy. 95%

Milionové Vánoce (2007) odpad!

Otrasné dialógy, otrasné všetko...a nezachránia to ani kozy Carmen, ktorá je otrasná herečka.